Kā jau solījām, lūk, daži no labākajiem darbiņiem, kas neiekļuva “Ilustrētā Junioriem” marta numura lapaspusēs!

dzivnieki_1

Edgara Baloža sunenei Beitai patīk skriet pa sniegu, lēkt pāri kupenām un spēlēt paslēpes. Viņš raksta: “Mūsu mājas mīlulis ir sunītis vārda Beita. Kad mēs ar brāli dodamies ar ragavām meža, viņa nāk mums līdzi. Beita vēl baidās braukt kopa ar mums kamanas, spirinās. Bet, kad atlaižam, skrien līdzi un jautri rej. Lec pāri kupenām. Citreiz ieskrien tajos iekša un pārvēršas par sniega suni.”

dzivnieki_2

Arī Gabriella Zīle sagatavoja skaistu darbiņu.

dzivnieki_3

Ilzes Poles mīļā kaķene Pūkaste pie sava vārda tikusi, pateicoties kuplajai astei. Viņa ir gudra un mācās trikus. „Nesen iemācījāmies jaunu triku. Es stāvu un ar roku pasitu pa kāju, un Pūkaste ielec man klēpī,” raksta Ilze. Tāpat Pūkastei garšo pastēte.

Savukārt Ilvita Liepiņa atsūtīja stāstu par savu kaķenīti Oglīti, kas nonākusi pie viņas no dzīvnieku patversmes. „Oglīte ir mans eņģelītis. Viņa ir ļoti mīļa, visu laiku grib mīļoties. Kad pēc skolas atnāku, Oglīte mani sagaida pie durvīm un tad mēs abas samīļojamies. Viņa man pa visu māju staigā līdzi kā maza pakaļastīte. Un man tas patīk!”

Un Elīna Buiķe aprakstījusi amizantus atgadījumus ar savu vecvecāku mājdzīvniekiem. Vectēvam kādreiz piederējis kaķītis, kurš bija piedzimis uz kuģa, un kad tika atvests mājās, viņš ēdot šūpojās kā uz kuģa, lai gan atradās uz līdzenas zemes.