Kā Tev iesācies vasaras mēnesis? 28 radošiem, jautriem un zinātkāriem junioriem tas jaudu uzņēma ar pirmo “Ilustrētā Junioriem” un valodu skolas “Skrivanek” kopīgi rīkoto nometni “Ceļojums cauri Visumam”. Iečeko, kā mums gāja pirmajā dienā un vairāk lasi jau jūlija žurnāla numurā!

jn_12

Kad čemodāni izpakoti un istabiņas atrastas, velkam mugurā “Skrivanek” krekliņus un priecīgi atklājam nometni. Tik daudz aizraujošu piedzīvojumu mūs gaida!

jn_13

Vai tad vasarā var nosēdēt mierā? Laiks izkustēties! Dodamies iekarot sporta laukumu. Drošsirdīgo, kas pārvarēja arī augsto sienu netrūka.

jn_14

Pēc nometnes teritorijas “Lejastiezumos” apgūšanas zīmējām plānu – cik nu kurš atcerējās. Atradām pat rūķu māju un kūpinātavu, bet dažiem ezerā bija iemitinājies kāds dīvains radījums.

jn_15

Vēl viena no interesantajām aktivitātēm – savas komandas karoga zīmēšana. Ņēmām otas, krāsas, kaudzi labām idejām un izpaudāmies. Bija jāgudro arī komandas nosaukums. “3 lietas – labas lietas”, “Juniori”, “Ugunīgais ērglis” – par to kāpēc tādi nosaukumi un kādi karogi sanāca katrai no komandām, lasi jau “Ilustrētā Junioriem” jūlija numurā!