Pagājusi jau otrā nometnes diena, kurā garlaicīgi nebija ne mirkli. Mācījāmies angļu valodu, kārtīgi izkustējāmies galaktiskajās stafetēs, iepazinām lielos debess spīdekļus un pat taisījām paši savus ģerboņus. Uzzini, kā mums gāja, bet vairāk lasi jau jūlija “Ilustrētā Junioriem”!

jn_8

Kā jau ieplānots, dienas pirmajā pusē nodarbības: angļu valoda, kurā izzinājām kosmosa plašumus svešvalodā, radošā darbnīca, kurā tapa nometnes dienasgrāmatas un sportiņš – izkustēšanās ejot kosmiskās rotaļās, spēlējot spēles un traucoties gaismas ātrumā. Arī solārais volejbols Saules sasildītajās smiltiņās neizpalika.

jn_9

Pēcpusdienā izveidojām spēcīgas komandas un iesākām galaktiskās sacīkstes. Tajās daž ne dažādos uzdevumos komandai jāvāc punktus, lai kļūtu par visu galaktiku čempioniem. Pirmā disciplīna – fotoorientēšanās. Aiziet!

jn_10

Dienas pārsteigums – zemes vēzis. To noķērām un kopīgi aizgādājām drošā vietā, kur tas nevienam netraucēs un varēs dzīvot brīvā vaļā.

jn_11

Esam draudzīgi un kopā mākam dzīvoties itin visās kompānijās. Tādēļ vakarā ņēmām rokā zīmuļus un meistarojām savas istabiņas īpašo ģerboni. Uz tā arī pašu izgudrota planēta, kurā labprāt mitinātos visi istabas biedri. Tad likām tos pie durvīm un posāmies naksniņām – veselīgiem gardumiem un vakara kosmiskajai multenītei.

Vairāk par aizraujošajām stafetēm, piedzīvojumiem un apgūto lasi jūlija “Junioros”.