Hei, hei! Vēlies piedzīvojumiem bagātu vasaru un iepazīt jaunus draugus? Tad šī iespēja ir domāta tieši TEV!

Piedalies “Ilustrētās Junioriem” konkursā un brauc uz vienu no vasaras nometnēm atpūtas centrā “Usmas Lejastiezumi” vai kamieļu parkā “Rakši” par brīvu!

Šogad konkursa tēma: „Latvijai – 100 gadi”. 2018. gadā mūsu valsts Latvija atzīmēs simtgadi. Par godu šim nozīmīgajam notikumam aicinām veidot plakātu. Esi radošs un ļauj fantāzijai vaļu. Tu vari izvēlies dažādus simbolus, notikumus, cilvēkus, kas, tavuprāt, jāizceļ, atzīmējot šo jubileju. Meklē informāciju, zīmē, līmē, fotografē un raksti. Kad viss ir gatavs, sūti to uz redakciju.

Darbiņus gaidīsim līdz 15. maijam! Adrese: „Ilustrētā Junioriem”, Andrejostas ielā 4a, Rīgā, LV-1045, ar norādi „„Latvijai 100” – nometnes konkurss”. Vēstulē norādi savu vārdu, uzvārdu, vecumu, savu vai vecāku telefona numuru, kā arī cilvēku, uz kuru abonements noformēts. Ar labāko darbu autoriem 20. maijā sazināsimies personīgi.

Konkursā var piedalīties žurnāla „Ilustrētā Junioriem” gada abonenti. Ja vēlies kļūt par abonentu, visērtāk to var izdarīt ekiosks.lv .

Vairāk par nometnēm uzzini šeit!