Žurnāla Ilustrētā Junioriem prioritāte ir mūsu mazo lasītāju veselība un drošība, tādēļ informējam, ka sakarā ar  COVID 19 ierobežojumiem šovasar tiks organizēta tikai viena vasaras nometne, un tā tiek pārcelta uz 03.08.2020- 09.08.2020. 

 

Norises vieta: Laumas, Īves pagasts, Talsu novads

Visums ir viss, kas pastāv – sākot no Zemes zem mūsu kājām līdz tālākajām zvaigznēm kosmosā. Tas ir ļoti liels. Neskaitāmi miljardi zvaigžņu tajā veido milzu grupas – galaktikas. Mēģināsim kopīgi noskaidrot, kādā galaktikā dzīvojam mēs!

Šovasar nometnes laikā mēs mēģināsim kopīgi iepazīt lielo Visumu, saprast, kādas planētas un zvaigznāji ir ap mums, kas ir Saule, kas – Mēness. Veidosim krāsainu kā varavīksne mūsu nometnes laiku. Vasara, saule, ūdens un, protams, Visums būs mūsu nometnes moto!

03.08.2020. mēs, Zemes bērni, satiksimies 10.30 Andrejostas ielā 17, lai 11.00 varētu uzsākt savu šīs vasaras krāšņāko piedzīvojumu.  

Neskatoties uz lielajiem Visuma izmēriem, ir zināma tikai viena vieta, kur eksistē dzīvība – planēta Zeme.  Mēs dosimies uz vienu no skaistākajām vietām atpūtas parku “Laumas”   Talsu novadā. 

Lai sāktu ceļojumu, protams, nepieciešamas instruktāžas un noteikumi, kā jāuzvedas Visumā. Iepazīsimies gan ar tiem, gan ar teritoriju, gan viens ar otru, sapratīsim, cik labi mēs katrs spējam sazināties vienā no Zemes lielākajām valodām – angļu valodā, gatavosim šo un to, kas nepieciešams, dodoties tik tālā ceļojumā, kā arī iepriecināsim citus un sevi ar pašgatavotajām dāvaniņām maiņas tirdziņā!

Šajās dienās mēs iepazīsim Saules sistēmas planētas un to pavadoņus, kā arī uzzināsim pat to, kas vēl atrodas kosmosā.

Gatavosim dažādu planētu tērpus modes skatei (jāpaņem līdzi kādi materiāli, auduma gabali utml., kas Zemes mājās varbūt vairs nav vajadzīgi, bet šādām jaukām modes parādēm varētu lieliski noderēt), piedalīsimies “Space” ballītē, kurā varēsi iejusties savā kosmosa sapņu tērpā. 

Piedalīsimies gan dažādās prāta spēlēs, gan dosimies nakts trasītē, lai pierādītu gan sev, gan citiem savu izturību un atjautību (paņem līdzi kabatas lukturīti, lai tumsā vieglāk orientēties)

Un kā tad lielais Visums bez zvaigznājiem! Arī par tiem ir tik daudz interesantu lietu, ko ir vērts uzzināt. Apskatīsim lielākos un interesantākos zvaigznājus, uzzināsim, kurš ir katra no mums zvaigznājs un kā tas izskatās. Arī paši būsim lielas zvaigznes un visi piedalīsimies Zvaigžņu talantu parādē (jau Zemes mājās var padomāt, kādu savu talantu vēlies parādīt: muzicēšanu, dziedāšanu, dejošanu, deklamēšanu, kādus sporta trikus, zīmēšanu vai ko citu!)

Katru dienu mēs darbosimies gan radošajās nodarbībās, gan papildināsim zināšanas angļu valodā, gan, protams, sportosim.  Nometnes dalībniekus ik dienu sagaida radoši, aktīvi un izzinoši piedzīvojumi. 

Papildini savu svešvalodu zināšanu krājumu, atraktīvi pavadi laiku kopā ar Ilustrētās Junioriem draugiem, atpūties un smelies iedvesmu!

Uz tikšanos Visumā!


Dalības maksa
 365,00 EUR

Ar Juniora Drauga karti 295,00 EUR

Ja nometnei piesakās divi dalībnieki no ģimenes, tad otra dalībnieka cena Eur 350 (ar drauga karti Eur 280)
Nometnes laiks:
03.08- 09.08.
Vecums: 8-14 gadi
Norises vietaAtpūtas parks “Laumas”

 

*Vietu skaits ierobežots.

Paldies par pieteikumu! Tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums, lai noformētu dalību “Ilustrētā Junioriem” nomentē.