Sākusies pieteikšanās “Ilustrētās Junioriem” un “Skrivanek Baltic” valodu skolas vasaras nometnēm!

PAR NOMETNĒM:
Bērni un jaunieši, kas kāri uz piedzīvojumiem, nometnes dienas pavadīs radošā, jautrā un rosīgā gaisotnē. Netrūks spēļu un izglītojošu nodarbību zinošu pasniedzēju vadībā, kā arī atpūtas dabā!

Šogad nometnes dalībniekus aicināsim apjaust mūsu skaistās Latvijas vērtības, tāpēc nometnes tēma ir “Ar Latviju sirdī”. Kopā iepazīsim tos dārgumus, kas pieder tikai mums un ko neatrast nekur citur plašajā pasaulē. Apsolām, ka mājās dosies ne tikai ar saulainām atmiņām, bet arī par draugu pulku bagātāks!

KAD UN KUR?
11.06.-16.06. kamieļu parkā “Rakši” Amatas novadā, 30 dalībnieki (8-10 g. v.)
30.07.-04.08. atpūtas centrā “Lejastiezumi” Kuldīgas novadā, 30 dalībnieki(11-14 g. v.)

Dalības maksa: 235,00 €*
*10% atlaide no dalības maksas  “Ilustrētās Junioriem” Drauga kartes īpašniekiem un “Ilustrētās Junioriem” iepriekšējo nometņu dalībniekiem.

Kā pieteikties?
Iepazīties ar detalizētu informāciju un aizpildīt pieteikuma anketu var no 31. marta “Skrivanek Baltic” nometņu mājaslapā.  Pasteidzies! Nometnes dalībnieku skaits ir ierobežots.

Piedalies konkursā un brauc uz nometni bez maksas!
Tikai līdz 15. maijam izmanto iespēju un piedalies “Ilustrētās Junioriem” konkursā, lai dotos uz nometni bez maksas! Žūrija izvēlēsies 10 interesantāko darbu autorus, un 5 autori varēs doties uz nometni par brīvu jūnijā, bet 5 – augustā!

Vairāk par konkursu uzzini šeit!