Trešajā nometnes dienā devāmies iepazīt tuvāku un tālāku apkārtni. Protams, neizpalika arī nodarbības un ikvakara tradīcijas – dalīšanās iespaidos par piedzīvoto. Izpēti mūsu bilžu stāstu!

020304

No rīta “Rakšu” gids Gunārs mūs izvadāja pa plašo saimniecību un ļoti interesanti stāstīja par kamieļiem un lamām. Izrādās, ka šo dzīvnieku uzvedība ir ļoti līdzīga cilvēku niķiem un stiķiem. Viņiem ļoti patīk samīļoties ar saimnieku, pieglausties un dot buču, bet, ja kaut kas nav pa prātam, tad apvainojas. Viņi mēdz arī tēlot un ietiepties, ja grib panākt savu. Savukārt, kad ir dusmīgi, tad spļauj, vārda tiešā nozīmē.

05060708

Pēc pusdienām devāmies uz Cēsu zinātkāres centru “Z(in)oo”, kur pavadījām ļoti daudz laika. Vērojām, pētījām, izmēģinājām un centāmies izprast likumsakarības, kāpēc viss notiek tā, kā notiek. Mēs aizrāvāmies tā, ka laiks paskrēja nemanot.

091011

Tam visam pa vidu mēs arī sportojām, mācījāmies un veidojām mākslas darbus dekupāžas tehnikā. Izmantojām krāsu, līmi, salvetes un dažādas sīkas ēdamlietiņas, piemēram, putraimus un makaronus.

12

Pēc aktīvi pavadītās dienas pērāmies pirtiņā. Kārtīgi izkarsējāmies un noskalojām visu nejauko, lai rīt ar jaunu sparu mestos piedzīvojumos. Vakara izskaņā dalījāmies šīsdienas emocijās, nodot svecīti viens no rokas rokā.