Ceturtajā nometnes dienā “Ilustrētā Junioriem” un valodu skolas “Skrivanek” nometnē beidzot uzspīdēja saulīte un piedzīvojumus devāmies meklēt ārā! Skaties un lasi, kā mums gāja!

0102

Ceturtās dienas rīts iesākās pavisam priecīgi – ārā beidzot spīdēja saulīte un mūs pavisam negaidīti apciemoja “Rakšu” lamas, kuras bija izlaistas ārā no aploka. Arī mēs daudz laika varējām pavadīt laukā, spēlējot sporta spēles un skrienot stafetes.

04

Kad bijām kārtīgi izkustējušies, pie mums atbrauca “Latvijas Dzelzceļa” pārstāve un stāstīja par drošību uz dzelzceļa. Uzzinājām, ka dzelzceļš ir paaugstinātas bīstamības objekts, tāpēc tā tuvumā ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Tagad zinām, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, atrodoties dzelzceļa teritorijā vai tieši pie sliedēm.

0506

Tā kā laiciņš šodien mūs lutināja, tad pēcpusdienā atkal devāmies svaigā gaisā. Spēlējām “selfiju” spēli. Mums iedeva foto paraugus un mūsu uzdevums bija iegūt pēc iespējas precīzāk atdarinātas bildes.

10

Radošās nodarbības laikā mums pievienojās fotogrāfs Mārtiņš no “Ilustrētā Junioriem” un ar fotokameru fiksēja mūsu darbošanos. Gaidīsim augusta numuru, lai uzzinātu, kuri kadri ir iekļuvuši žurnālā.

1213141516

Vakara noslēgumā sarīkojām talantu šovu un modes skati ar pašdarinātiem tērpiem. Katrs atrada sevī kādu talantu, ar ko palepoties citiem – dejošana, anekdošu stāstīšana, muzicēšana, burvju triki, akrobātika, origami un daudz kas cits.

Tiekamies jau rīt!