Hip-hip-urrā! Svinam nometnes noslēgumu! Piedzīvots patiesi daudz jautru brīžu un pieredzes bagāža nu ir par krietnu devu piedzīvojumu un iespaidu devu bagātāka. Uzzini, kā mums gāja nometnes noslēgumā!

01

Līdz mājās braukšanas brīdim atlicis pavisam nedaudz laika, bet šis tas vēl jāpagūst izdarīt, tāpēc uzreiz pēc brokastīm ķērāmies pie darba. Vispirms kopīgi pabarojām zivtiņas „Rakšu” dīķī.

040506

„Nakts trasītes” laikā bijām sameklējuši un paņēmuši akmeņus apgleznošanai. Ņēmām akrila krāsas un darinājām katrs savu suvenīru par piemiņu no nometnes.

070811

Vēlāk „Skrivanek” skolotāja Laura zīmēja mums hennas tetovējumus, Tagad katram uz rokas paša izvēlēta lielāka vai mazāka latvju zīme ar īpašu nozīmi.

13151617

Pēc pusdienām kārtojām istabiņas, salikām mantas koferos un gatavojāmies nometnes noslēgšanai. Saņēmām apliecības un dāvanas no „Skrivanek” un „Ilustrētā Junioriem”.

1819

Vēl tikai jāsamīļojas ar jauniegūtajiem draugiem, jāapmainās telefona numuriem. Cerams, ka šī draudzība būs ilgāka par nometnē pavadīto laiku, un, kas zina, varbūt pat uz mūžu.

20

Atā, atā, draugi! Tiekamies jau pavisam drīz!