Asinsspiediena mērītājs no “Bewell connect” sola precīzus datus jebkurā diennakts laikā, turklāt – vien īsā mirklī. Lasi, kā gāja “Ilustrētā Junioriem”, iemēģinot tehnolietu spečuku “Bite” aizlienēto “MyTensio” mērītāju!

Lai gan sākumā uzmeklēt “MyTensio” lietotni un pie tās ar bluetooth savienojumu pieslēgt ierīci bija visai piņķerīgi, pati ierīces lietošana bija diezgan vienkārša. Vien jāseko pamācībai, kas atrodama gan grāmatiņas formā, gan viedtālruņa aplikācijā. Tur aprakstīts un uzzīmēts, kur tieši asinsspiediena mērītājs uz rokas liekams, kā arī mudināts pirms mērījumu veikšanas 5 minūtes pasēdēt mierā. Lietotnē pat ieslēdzas taimeris, kas parāda, cik ilgi vēl jāatpūšas.

Tad atliek vien atslābināties, pareizi nolikt roku un uzspiest podziņu. Ierīce veic trīs mērījumus. Pēc tam lietotnē iespējams apskatīt gan visus mērījumus atsevišķi, gan kopējo vidējo mērījumu. Nelielu pārsteigumu sagādāja tas, ka šie trīs mērījumi, kas uzņemti ar pāris sekunžu starpību, varēja pat ievērojami atšķirties. Noderīgi, ka ierīce brīdina, ja pārsniegtas asinsspiediena normas un mudina vērsties pie ārsta.

Plusi
+ Ērti lietot – ātri un saprotami
+ Viegli glabāt – speciāls maciņš, kurā ielikt visu nepieciešamo
+ Viedtālrunī saglabājas pat pirms vairākiem gadiem veikti mērījumi

Mīnusi
– 
Salīdzinot ar profesionālās medicīnas asinsspiediena mērītāju – iegūtie dati nedaudz atšķīrās