Hej, hej, junior!

Vasara nav aiz kalniem! Piesakies nometnei jau tagad!

Milzu viļņi, neparasti kuģi, lielais loms vai mēness apspīdēta ūdens virsma – jūras spēks un krāšņums var būt ļoti dažāds. Liels, zaļš, gaišs, tumšs, priecīgs, bēdīgs, baiss, pilns dzīvības – mežs vienmēr ir aicinājis un vilinājis. Jūra un mežs – divas mūsu lielākās bagātības. Bez tām mūsu planēta nebūtu iedomājama. Cik daudz tas no mūsu planētas tie aizņem? Kādi ir meža tipi?  Cik lielas ir jūras? Kas jūrā un mežos dzīvo? Ko drīkst un nedrīkst darīt mežā un pie jūras? Kā meža izdzīvot, ja esi apmaldījies? Tik daudz kas interesants saistās ar šiem vārdiem – JŪRA un MEŽS!

Šovasar nometnes laikā mēs mēģināsim kopīgi noskaidrot atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Kopā priecāsimies par dabas brīnumu mežu, baudīsim mūsu dzintara jūru.  Vasara, saule, jūra un, protams, mežs būs mūsu nometnes moto! Veidosim krāsainu kā varavīksne mūsu nometnes laiku!

03.06.2018. uzsāksim savu šīs vasaras krāšņāko piedzīvojumu! Tiksimies Kempingā “Liepene”, Tārgales pagastā, Ventspils novadā.

Šajās dienās ceļosim pa dažādām meža takām (gan realitātē, gan pasākumos). Uzzināsim daudz jauna par kokiem, jūru, meža dzīvniekiem un jūras zemūdens valstību, par to, kā iekurt ugunskuru, kā uzcelt mežā naktsmītni. Radošajās nodarbībās audzēsim koraļļus, zīmēsim jūras karaļvalsti. Spēlēsim meža spēles, veiksim dažādus uzdevumus, lai uzzinātu un piedzīvotu daudz ko interesantu, strādāsim dažādus radošos darbus, iepazīsim kompasu, orientēsimies. Baudīsim sauli, jūru, smiltis un atspirdzinošo vēju!

Piedalīsimies Jūras un Meža karnevālā, gatavosim dažādus tērpus modes skatei,, dejosim Neptūna ballītē, kurā ievēlēsim balles princesi un princi.Darbosimies dažādās aktivitātēs: stafetēs, dienas trasītē, risināsim dažādās prāta spēlēs, dosimies nakts trasītē, lai pierādītu gan sev, gan citiem savu izturību un atjautību, rīkosim talantu šovu.

Katru dienu mēs darbosimies gan radošajās nodarbībās, gan papildināsim zināšanas angļu valodā, gan, protams, sportosim.  Nometnes dalībniekus ik dienu sagaida radoši, aktīvi un izzinoši piedzīvojumi.

Papildini savu svešvalodu zināšanu krājumu, piedalies fizikas eksperimentos, atpūties un smelies iedvesmu!

Dalības maksa 280,00 EUR
Ar Juniora Drauga karti 255,00 EUR
Nometnes laiks: 03.06.2018.-09.06.2018.
Vecums: 8-14 gadi
Nodarbības: radošās nodarbības, valodu mācības, sportiskās aktivitātes, pārgājieni, meža izzināšana, eksperimenti un daudz, daudz kas cits!

Konkurss!
Saceri dzejoli par vasaru un brauc uz nometni bez maksas! Sarakstītos dzejoļus sūti uz e-pastu:
junioriem@junioriem.lv

Paldies par pieteikumu. Nedēļas laikā sazināsimies ar Jums, lai noformētu dalību “Ilustrētā Junioriem” vasaras nometnei!