Latviju pāršalcis īsts erudīcijas vilnis. Nu prāta asināšanas spēles varam vērot televīzijā, žurnālos un pat viedtālruņu ekrānos. Atpazīstamību iekarojusi arī spēle “Playful.tv”, kuru tiešraidē savā telefonā spēlē tūkstošiem lietotāju, turklāt – cīnoties par naudas balvu.

Rodas ideja

Ideja par “Playful.tv” radās, iedvesmojoties no līdzīgas spēles ASV. Veidotāji “Draugiem Group” zināja, ka ir īstais laiks radīt vietu, kurā lietotāji var ne tikai asināt prātu, bet arī iegūt naudas balvu un savstarpēji sazināties čatā. Radās nosaukums “Playful.tv”, un to vajadzēja reģistrēt. Izrādījās, ka “Playful.tv” domēna vārds jau bija reģistrēts, tādēļ veidotāji uzmeklēja tā īpašnieku. Izrādās, tas bija slavenā seriāla “Troņu spēle” direktors. Pēc domēna iegādes ātri vien tika atrasti pirmie vadītāji – Lelde un Aivis Ceriņi. Viņi bija atraktīvi, jautri un sevi jau pierādījuši gan pasākumu, gan TV raidījumu vadīšanā.

Čats

Spēles laikā vari čatot. Reizēm lietotājiem nagi niez un gribas uzrakstīt ko nepieklājīgu. Tāpēc “Playful.tv” čatu vispirms lasa robots, kas rupjās ziņas dzēš. Robots visu laiku mācās un attīstās, tāpēc to apmuļķot ir grūti 🙂

Vēlies lasīt pilnu rakstu? Lasi septembra “Ilustrētā Junioriem”! Meklē to preses tirdzniecības vietās vai abonē te!

TEKSTS: LĪVA ROMANE
FOTO: PUBLICITĀTES