Vai arī Tevi fascinē senie Zemes iemītnieki dinozauri? Tad Tev noteikti patiks arī šovs “Pasatiaga ar dinozauriem”, kas Latvijā viesosies 1., 2. un 3. oktobrī. Ielūkojies šova aizkulisēs un raksta beigās meklē konkursu, kurā vari iegūt divas biļetes uz šovu!

“Ilustrētā Junioriem” devās noskaidrot, kā šovs tapis, izzinot tā aizkulises. Jautājām, pētījām, izzinājām un pabijām dinozauriem tik tuvu, ka varējām tiem pat pieskāries! Vairāk par šova “Pastaiga ar dinozauriem” aizkulisēm lasi jau oktobra “Ilustrētā Junioriem” numurā, bet te vari aplūkot dažus video fragmentus no šova un aizkulisēm, lai uzzinātu, kas Tevi sagaida!

Fragments no šova “Pastaiga ar dinozauriem” Londonā arēnā “O2”. Latvijā šovu varēsi vērot latviešu valodā.

Karaliskais tiranozaurs ar savu mazuli.

Iepazināmies tuvumā arī ar torozauru.

“Ilustrētā Junioriem” žurnāliste Līva draudzīgi kopā ar karaliskā tiranozaura mazuli. Lai gan dinozauri izskatās visai biedējoši, patiesībā ir tīri draudzīgi :

Uzmanību konkurss! 

Lai bez maksas savā īpašumā iegūtu divas biļetes uz šovu “Pastaiga ar dinozauriem” Latvijā, šoreiz lūgsim tevi atbildēt uz vienu vienīgu jautājumu:

Cik litru krāsas šova veidotājiem bija nepieciešams, lai pilnībā nokrāsotu 1,6 tonnas smago torozauru? 

Savu atbildi līdz 17. septembrim (ieskaitot) sūti uz junioriem@junioriem.lv ar norādi “Dinokonkurss”. Precīzākās atbildes autors tiks pie divām biļetēm uz šovu “Pastaiga ar dinozauriem”!