Šogad festivāls “SURVIVAL KIT” būs īpaši draudzīgs bērniem un ģimenēm. Uzzini, kas gaidāms!

Piedzīvo ģimeņu brīvdienas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli!

Ik dienu uz vietas izstādē būs pieejams festivāla ceļvedis ģimenēm un bērniem un iespēja izspēlēt cirka spēli, ko radījis mākslinieks un ilustrators Reinis Pētersons. Spēle lejupielādei pieejama šeit:

survival-kit-10-celvedis-gimenem-un-berniem.pdf

ĢIMEŅU BRĪVDIENAS FESTIVĀLĀ

16., 23. un 30. septembrī no plkst. 12:00-14:00 tiek aicinātas ģimenes kopā ar bērniem (6-14 gadi) uz ārpuszemju būtņu masku izgatavošanas darbnīcām. Iedvesmojoties no festivāla šī gada tematikas, trīs septembra svētdienas tiks radīti visneiedomājamāko zvēru un būtņu maskas kopā ar mākslinieci un dizaineri Ilzi Tiguli, zīmola „BurbergaRada” izveidotāju! Radošajās darbnīcās varēsi izgatavot maskas, lai kļūtu par dīvainiem zvēriem un jokainiem cilvēkiem – ārpuszemju iemītniekiem! Visi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot +371 29586893 vai rakstot mara@lcca.lv

Visu festivāla laiku iespējams pieteikt 1.-12. klašu skolēnu grupas ekskursijai kopā ar mākslas vēstnešiem un laimēt Rīgas cirka skolas nodarbību visai klasei! Latvijas Laikmetīgās mākslas centra mākslas vēstneši ir visdažādāko profesiju cilvēki, kas, balstoties katrs savā pieredzē un iedziļinoties izstādē, sarunājas ar skatītājiem, ļaujot no izstādes apmeklējuma gūt vairāk! Kopā ar mākslas vēstnesi izstaigājot festivāla izstādi, kas būs iekārtota Rīgas cirka līdz šim plašākai publikai nepieejamās telpās, klasēm būs iespēja atklāt festivāla mākslas darbos ieslēptos stāstus un uzzināt interesantus faktus arī par Rīgas cirku, cirka vēsturi un nākotni.

Lai sniegtu iespēju skolēniem iepazīt laikmetīgo cirku, festivāla noslēgumā tiks izlozēta viena klase, kurai tiks sniegta bezmaksas nodarbība sertificēta Rīgas cirka skolas trenera vadībā!

Ekskursijas lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot uz mara@lcca.lv vai zvanot (+371) 29586893