Skolas brīvlaikā dodies uz Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) bērnu filmu programmu “KIDS WEEKEND”, kuras seansos visas dienas garumā būs skatāmas jaunākās filmas.

Seansu starplaikā varēsi baudīt gardu kakao, kā arī satikt dzejnieci Inesi Zanderi un igauņu rakstnieci Lēlo Tungalu, kuras bērnības notikumi parādīti filmā “Biedrs bērns”. Vairāk: http://www.rigaiff.lv

KUR: “Splendid Palace”

KAD: 20. un 21. oktobrī

Los Bando

Labākie draugi Aksels un Grims kopā spēlē rokgrupā “Los Bando Immortale” un sapņo nokļūt Norvēģijas roka čempionātā. Puišiem grupā trūkst basģitārista un… Aksels īsti neprot dziedāt, taču, kad dalībai grupā piesakās mazā čelliste Tilda un vietējais sacīkšu braucējs Martins ir ar mieru grupu aizvest, viņus gaida aizraujošs ceļojums. Interviju ar režisoru Kristianu Lo lasi oktobra “Ilustrētā Junioriem”.

KAD: 20. oktobrī, 13.30, 21. oktobrī 16.00.

Biedrs bērns

Padomju Igaunijā nevienu vairs neuzrunā par kungu vai kundzi, bet gan par biedriem, bērni nēsā sarkanus kaklautus un nu ir pionieri, bet mazās Lēlo mājās ierodas vīri tumšos mēteļos… un aizved viņas mammu. Lēlo domā, ka tā noticis, jo viņa nav bijusi pietiekami labs bērns. Meitenīte cenšas to labot, diemžēl mamma neatgriežas.

KAD: 20. oktobrī 11.00

Gordons un Padija

Mežā bez pēdām pazūd Vāveres kunga riekstu krājums. Noziegumu dodas izmeklēt policijas virsnieks krupītis Gordons. Pēkšņi pie apvāršņa parādās pelīte Padija, kurai piemīt īsts detektīva talants. Vai meža iemītniekiem un jaunajai policijas priekšniecei Padijai izdosies atmaskot zagli?

KAD 21. oktobrī 13.30

Raganu mednieki

Jovans ir noslēgts zēns – viņam ir iedzimta slimība, kas traucē pārvietoties. Taču ierastā ikdiena kļūst citāda, kad Jovana klasē parādās sparīgā Milica. Meitenei šķiet, ka viņas tēvs dzīvo kopā ar draudzeni – īstu raganu. Abi draugi izlemj atmaskot “raganu” un no burvestības atsvabināt Milicas tēvu.

KAD: 20. oktobrī 16.00

Animācijas īsfilmu programma

Festivālā skatāma arī animācijas īsfilmu izlase. To veido festivāla vieskuratore – bērnu grāmatu autore Inese Zandere.

KAD: 21. oktobrī 11.00