Vai arī tu labprāt brīvos brīžos paklīsti virtuālo spēļu pasaulē? Uzzini, kādas ir labākās datorspēles, ko 2019. gadā atzinīgi novērtējuši to spečuki!

Rocket League

Spēle, kurā jāspēlē futbols, taču – ar raķešmašīnām. Vai nav forši?! Interesanti, ka te ne tikai jābūt ātrākajam braucējam, kā tas ir vairumā auto spēļu, bet arī labam domātājam – jāizplāno stratēģija, kā uzvarēt pretinieku. Turklāt spēle ir interesanta, jo mācīs Tev arī par fizikas likumiem un kā tos izmantot, lai spēlē uzvarētu.

Kerbal Space Program

Uzbūvē savu kosmosa kuģi un dodies ar tos neaizmirstamās misijās! Izklausās vienkārši? Nebūt ne! Kuģa būvēšanā daudz kas var noiet greizi. Pirms lidojuma to vari izmēģināt un radušās problēmas atrisināt. Lai gan spēles tēma ir visai nopietna, veidotāji parūpējušies, lai Tev būtu gana jautri – izsmejies par jancīgajiem varoņiem un lieliskajām animācijām!

Life is Strange

Iejūties jauniešu ādā, kuri mitinās kādā pavisam neparastā pilsētiņā. Tā ir drūma, nedaudz baisa un pilna noslēpumu. Risini tos un kļūsti par daļu no ērmotā stāsta. Sastopies ar pārdabisko spēju īpašniekiem, novēro mistiskus notikumus un kopā ar galvenajiem varoņiem Maksu un Hloju uzzini, kas notiek, ja mēģina pagriezt laiku atpakaļ.

Overcooked 2

Šī datorspēle patiks lomu un stratēģisko spēļu cienītājiem, kuri labprāt risina problēmas un pārlūko darbus. Tieši tāds ir Overcooked 2 galvenais uzdevums – lūkot, lai virtuvē viss notiktu pareizā secībā, laikus tiku piegādāti produkti un katrs darbiņš tiktu paveikts tā, lai maltīte būtu gatava vajadzīgajā laikā. Nervus kutinoša un aizraujoša spēle, kas palīdzēs attīstīties tavai spējai loģiski domāt un ātri risināt problēmas.

Esi prātīgs – nepavadi pie datora pārāk daudz laika, jo tas var kaitēt Tavai veselībai!

Dragon Quest XI

Iejūties jaunā prinča ādā un dodies misijā glābt pasauli. Kopumā spēli var iziet aptuveni 80-100 stundās un katru no tām pavadīt aizraujoši – pildot dažādus uzdevumus un cīnoties ar visjocīgākā izskata mošķiem. Katra no spēles gaitā apmeklētajām pilsētām ir atšķirīga – tu paviesosies gan sausos tuksnešos, gan Polinēzijā, gan pilsētā, kur visi runā japāņu dzejā – haikās 🙂

Shadow of the Tomb Raider

Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta ir atpakaļ! Viņai iepriekšējās spēles daļās paticis iegūt dažādas vērtslietas no senām apbedījuma vietām, taču šoreiz darbiņš ir gana atbildīgs. Jaunajā spēles daļā viņa dodas uz Dienvidameriku, lai apturētu pasaules bojāeju. Spēlējot šo spēli jābūt pacietīgam un gana acīgam, lai spētu rast atbildes uz dažādiem āķīgiem uzdevumiem.

Fortnite Battle Royale

Viena no šī gada gaidītākajām spēlēm! Spēlē Tavs uzdevums ir izdzīvot tik ilgi, cik vien iespējams. Taču to sarežģītāku padara tas, ka arī pārējie 100 spēlētāji mēģina izdarīt tieši to pašu, turklāt – Tu nekad nezini, kurš dzenas Tev pakaļ. Izdzīvošanas iespējas vari paaugstināt, pievienojoties kādai no četrām spēlētāju komandām. Spēles sākumā Tev ir tikai viens ierocis – cirtnis, taču, izpētot apkārtni, vari tikt pie bruņām, labākiem ieročiem un dažādiem citiem noderīgiem rīkiem.