Dodies izpētīt mežu kopā ar cūkmenu, rūķiem un īstiem meža večiem! Piesakies pasākumam un kopā ar klasesbiedriem jau 24. maijā meties piedzīvojumos Tērvetes dabas parkā.


Katru gadu AS “Latvijas valsts meži” rosina dabas draugus piedalīties meža dienu pasākumos, lai tuvāk iepazītu mežu. Arī 2019. gadā ikvienam būs iespēja satikties Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā “Latvijas Meža dienas”, kas norisināsies 24. un 25. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

“Latvijas Meža dienas” noritēs dabas parka jaunākajā daļā – Kurbada zemē ārpus parka maksas teritorijas. Tur visu vecumu bērni un pieaugušie varēs ar savām rokām iepazīt vairāk nekā 80 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem!

Uz skatuves uzstāsies populāri mūziķi un notiks konkursu uzvarētāju apbalvošana. 

Pasaki savam skolotājam, ka jāpiesakās!

Skolas, kas būs pieteikušās līdz 15. maijam, saņems papildu mācību un informatīvos materiālus pirms pasākuma. Skolas, kas iesaistītas dažādās vides izglītības programmās, pasākuma dienā saņems arī īpašo atzinības balvu no AS “Latvijas valsts meži” – dāvanu karti klasei Latvijas valsts mežu dabas parka Tērvetē bezmaksas apmeklējumam, kuru varēs izmantot līdz 2019. gada beigām! 

Uzzini vairāk: https://www.lvm.lv/sabiedribai/atputa/latvijas-meza-dienas