“Ilustrētā Junioriem” komanda ir čakli pastrādājusi, apkopojot gardākās un vienkāršākās receptes speciālizdevumā “Pats sev šefpavārs”. Gatavo tās kopā ar pieaugušajiem vai sarūpē gardu pārsteigumu visai ģimenei pats!

Grāmatiņas krāsainajās lapās atrodamas ņammīgas sāļo gardumu receptes brokastīm, pusdienām un ballītēm, kā arī daudz, daudz saldo ēdienu, ko celt galdā īpašās svētku reizēs vai vienkārši tad, kad prāts nesas uz saldumiem. Lai recepšu grāmatiņu lietot būtu vieglāk, tā papildināta ar dažādiem apzīmējumiem, kuri palīdzēs saprast, cik laika gatavošanai nepieciešams, kā arī pateiks priekšā, cik recepte ir sarežģīta.

Liec galvā šefpavāra cepuri un dodies gatavošanas piedzīvojumā!

Sadaļā “Viens, divi, un gatavs!” atradīsi ašās idejas, ko pagatavot tad, kad laika ir pavisam maz. Meistaro ābolu megačupīšus, mājas popkornu, zaļo gvakamoli vai atspirdzinošo zemeņu dzērienu, kā arī iemācies izgatavot īpašus ēdienu dekorus, ar ko izrotāt galdu vai kādu pārsteigt svētkos.

“Sāļo gardumu” sadaļā gatavo mājas picu, frī kartupelīšus, vrapus, suši, vistas un siera kroketes vai uzmeistaro pavisam veselīgu burgeru. Tāpat te atradīsi lazanjas, makaronu karbonaras un kraukšķīgo vistas nagetu receptes.

Kad prāts nesas uz ko cukurotāku, laiks atšķirt “Saldo našķu” sadaļu! Gatavo plānās pankūkas ar krēmsieru, Nutellas kūku, kārdinošos braunijus vai kādus no gardajiem cepumiem – marcipāna, “M&M” končiņu vai veselīgos auzu. Rullē končas, tin saldo desu, liec krāsnī māršmelovu mafinus vai silto ābolu pīrāgu. Ja vēlies sevi izaicināt, pagatavo Pavlovas kūciņas. Savukārt vasarā atveldzē sevi ar pašgatavotu saldējumu vai svaigā siera kūciņām!

Dalies savos virtuves meistarstiķos ar mums interneta plašumos, lietojot mirkļbirku #patssevsefpavars!

Labu apetīti!