Šovasar Rīgas zoodārzā katru dienu ir iespējams vērot dažādu dzīvnieku barošanas demonstrācijas. Varēsi arī uzzināt, ko ēd žirafes un kāpēc kaķu lemuram ir svītraina aste!

No 1. jūnija līdz 1. septembrim no  plkst. 11.30 līdz plkst. 14.15. Rīgas Zoodārzā notiek dzīvnieku barošanas demonstrācijas.

Jau tradicionāli Rīgas Zoodārzs vasaras mēnešos piedāvā apmeklētājiem vērot, kā un ar ko mielojas dažādi zoodārza iemītnieki. Katra priekšnesuma laikā ir iespējams uzzināt daudz interesantu faktu gan par zoodārza dzīvniekiem, gan arī par sugas dzīvi dabā. Vērot dzīvnieku barošanu varēs katru dienu, izņemot 23. un 24. jūnijā. Lietus gadījumā priekšnesumi izpaliks.

Programma:

11.30 – pusdieno tapīri un kapibaras. Šīs sezonas jaunums!

11.45 – maltīte nīlzirgiem vai poniju priekšnesums. Otrdienās un piektdienās publiska nīlzirgu barošana nenotiek, jo tiek mazgāts baseins. Šajās dienās tiek piedāvāts poniju priekšnesums, kas notiek turpat tuvumā. 

12.00 – duša un pusdienas pekariem.

12.15 – pusdieno pie Terārija ēkas vasarnīcās mītošie dzīvnieki – kalitriksi, surikati, degunragputni. Šīs sezonas jaunums!

12.45 – pelikānu un jūraskraukļu barošana.

13.00 – pusdienas kaķu lemuriem.

13.15 – mielasts Indijas dzeloņcūkām vai mielasts lauvām.  Lauvu barošana ir šīs sezonas jaunums un tā notiek pirmdienās. Pārējās dienās galvenajās lomās dzeloņcūkas.

13.30 – žirafu barošana.

13.45 – ziemeļbriežu barošana.

14.00 – roņu priekšnesums.

Dzīvnieku barošanas demonstrācijas ir jauka bezmaksas izzinoša ekskursija pa zoodārzu! Tajā apmeklētājiem ir iespēja uzzināt:

  • ko ēd dažādi zoodārza dzīvnieki;
  • kādēļ mūsu iemītniekiem jāsaņem pilnvērtīga un sabalansēta barība;
  • ko var nodarīt dzīvniekiem neskaitāmie apmeklētāju pasniegtie kārumi.

Atceries, ka Zoodārza dzīvniekus apmeklētāji barot nedrīkst!

Foto: gettyimages.com

Attēlam ir ilustratīva nozīme