Nometnes otrā diena paskrējusi vēja spārniem! Darījām daudz un arī uzzinājām daudz. Lasi un uzzini, cik metri ir drošs attlālums starp cilvēku un bojātiem vadiem, kā labāk atcerēties neatliekamās palīdzības tālruni un kā gāja latviešu nindzām!

“Amerikāņiem ir savs nindzju šovs, mums savs!”

Dienas lielākais piedzīvojums bija došanās dabas parka “Laumas” sporta takā. Pirms došanās trasē, visiem cīnītājiem uz vaigiem tika uzzīmēti Latvijas karodziņi. Trasē bija daudz šķēršļu, kuru pārvarēšanai bija nepieciešams gan spēks, gan izturība. Sākām jokot, ka amerikāņiem esot savs nindzju šovs, bet mums savs! 😁 Lai finišētu, mazajiem nindzjām nācās šķērsot grāvi ar ūdeni. Īstas nidzjas tak nebaidās nosmērēties!

allalallal
Lielākie nometnes dalībnieki palīdz pašiem mazākajiem!

Smaidīgie akmeņi

Vai zināji, ka gleznot var ne tikai uz papīra, bet arī uz akmeņiem? Izrādās, ka, izmantojot pareizās krāsas un nedaudz pacietības, uz akmeņiem var radīt skaistus zīmējumus. Sākot no punktotajām mandalām, beidzot ar dažādām ainavām. Mazie juniori izvēlējās attēlot dažādus kukaiņus, robotus, pokemonus un smaidiņus ar acīm.

Mācāmies arī vasarā

Lai vasarā neaizmirstu savas angļu valodas zināšanas, nometnē cītīgi atkārtojam jau zināmo un gūstam jaunas zināšanas. Garlaicīgi? Nē! Nodarbības notiek pozitīvā un radošā gaisotnē. Dažādās cilvēka emocijas iemācīties palīdzēja mīmu spēle. Smejoties taču vieglāk apgūt ko jaunu, piekritīsi? Tāpat, iespaidojoties no SADALES TĪKLA nodarbībās izveidojām krāsainus un pamācošus plakātus.

Kāda emocija tiek rādīta?

“Mute, deguns, divas acis!”

Šodien pie mums viesojās SADALES TĪKLS pārstāve un stātīja vairāk par drošību elektrības tuvumā. Tika rādītas izglītojošas filmas par drošību elektrības tuvumā. Vai zināji, cik tālu ir jāatrodas gadījumā, ja uz ielas ieraugi bojātus vadus? Izrādās, ka drošais attālums 10 m. Tāpat iemācījāmies jaunu pantiņu, kas palīdzēs atcerēties numuru, uz kuru zvanīt nelaimes gadījumā. “Mute, deguns, divas acis!” – jeb 112.

Cilšu X-faktors

Dienai tuvojoties nobeigumam, pārtapām par cilšu iemītniekiem. Pēc dotā apraksta, izveidojām gan savu dzīvnieku, gan saukli un deju. Visam tika piešķirta īpaša nozīme. Viena cilts pat radīja lietus deju, kuru iemācīja visiem. Pēc lielajiem negaisiem tas bija tieši laikā! Piedāvājam arī tev un draugiem iemācīties šo pavisam vienkāršo mākoņu atgaiņāšanas deju!

Kur komandu atbalsta Ieva un Laura?😁
Smieklīgais MOROTONONS!

Piedāvājam arī tev un draugiem iemācīties šo pavisam vienkāršo mākoņu atgaiņāšanas deju!

Atceries trīs lietas:

  1. Nostājieties aplī!
  2. Paceliet rokas uz augšu!
  3. Sit plaukstas gaisā un galopā lec pa apli!

Junioru dienasgrāmata:

Pašiem junioriem ne tikai patīk lasīt žurnālu, bet arī ar lielāko prieku būtu gatavi piedalīties tā veidošanā. Turpmāk varēsi lasīt arī viņu gūtās atziņas, iespējams, uzzināt kādu nometnes noslēpumu vai joku! 😜

Madara: Man patīk, ka viss ir pārdomāts un saorganizēts. Ēdiens ir ĻOTI gards! Interesanti, kā no rītiem mūs modina…tā var labi pamosties 😁(Varam pačukstēt, ka bērnus no rīta modina ar skaļu rokmūziku). Tas, ka mums jānodod telefoni glabāšanā, mani ļoti iepriecina. Telefoni zog laiku. Daudz foršu bērnu un skaista apkārtne. 

Alise: “Man ļoti patīk WC taka. (Dabas parkā “Laumas” patiesi ir taka ar tādu nosaukumu. ) Ļoti patīk peldēties. Garšo ēdiens un vakara noslēgumi pie ugunskura.”   

Dominiks: “Laura, Jogita, Ieva un T-Ray ir ļoti forši! Ūdens dīķī ir vai nu auksts, vai nu ļoti auksts.”

Anna: “Labākie joki – WC taka un sejasmašīna. (Kādas spēles laikā, vārds “veļasmašīna” pārtapa par “sejasmašīnu”😂)  

Sāra:“Mūs baro kā restorānā! Man patīk, ka šeit ir dīķis, kurā katru dienu ir ļoti silts ūdens.”

  

Seko  līdzi mūsu ikdienas piedzīvojumiem arī Instagram @junioriem!

Ja nepaspēji pieteikties uz pirmo nometni, nepārdzīvo! Dodies uz “Nometne 2019” un piesakies! Otra nometne norisināsies no 22. līdz 28. jūlijam dabas parkā “Laumas”.

Lielu PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem  SADALES TĪKLS par elektrodrošību, FIZMIX par aizraujošiem eksperimentiem, MILZU! par gardām un veselīgām pārslām, Brain Games par gudrām galda spēlēm!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

 TEKSTS UN FOTO: IEVA CEDERE