Vai tu zini, cik ilgi pirms žurnāla iznākšanas tas jau ir gatavs? Vēlies uzzināt, kā mums gāja selfiju spēlē? Turpini sekot mūsu nometnes piedzīvojumiem un uzzini!

“Man sāp kājas!”

Dabas parks “Laumas” atrodas skaistas dabas un meža ieskautā vietā. Šāda vieta mazos juniorus mudina vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Šodien tika organizēta kārtīga sporta stunda – gan sacentāmies, gan skrējām, gan staipījāmies un lecām. Pēc sporta stundas citi smējās, ka viņiem tagad sāpot kājas!😁 Neuztraucies, skolotāji ir saprotoši un neliek pildīt vingrojumus, ko nevaram izpildīt.

Arī brīvo laiku meitenes pavada svaigā gaisā!

Veidojam žurnāla vāku

Šodien junioriem bija lieliska iespēja uzzināt vairāk par to, kā top žurnāls, un pašiem izveidot žurnāla vāku. Uzzinājām, kā idejas pārtop par žurnālu. Vai tu zināji, ka nedēļu pirms žurnāla iznākšanas tas jau pilnībā ir gatavs? Uzzinājām arī par žurnālista ikdienu. Piemēram, lai uzrakstītu rakstu par policijas auto, žurnālists devās ciemos pie īstiem policistiem!

Madara: “Es nezināju, ka žurnālam ir tāds krāsotājs, kurš pārbauda un uzlabo bildes!”

Amanda:Mani pārsteidza, ka vienā dienā var izveidot žurnāla vāku!”

Selfiju spēle!

Pasaulē ir ļoti daudz interesantu fotogrāfiju, par kurām brīnāmies – kā tas iespējams? Dažas no tām mazie juniori paši centās atdarināt. Piedāvājam aplūkot galeriju ar dažām no tām!

Noskaties, kā mums gāja, atdarinot vienu no pozām!

Izrādās, ka visgrūtāk bija atdarināt tieši pozu pusaplī.😃

Mācāmies arī vasarā!

Turpinām mācīties angļu valodu. Šodien rakstījām pastkartes saviem draugiem. Pastmarkas veidojām paši. Tie, kuri savu pastmarku gribēja sūtīt iedomātam draugam uz ārzemēm, izveidoja divas pastmarkas. Vai tu zināji, cik veca ir pati pirmā pastmarka? Izrādās, ka tā tika radīta 1840. gadā. Pastmarka bija kā neliela glezna ar melnu zīmogu.

Junioru dienasgrāmata:

Sofija: “Uz “Ilustrētā Junioriem” nometnēm vienmēr savācas radoši un motivācijas pilni bērni, kas ir gatavi aktīvi piedalīties visās aktivitātēs. Šī nometne nav izņēmums. Laumu dabas parkā mūs arī ļoti labi baro, katru dienu mums ir kārtīgi izplānota ēdienkarte. Istabiņas ir mājīgas un sakoptas. Apkārt redzama skaista daba.”

Amanda: “Tā kā šī man ir pirmā nometne, man ir labs iespaids, jo man šeit viss patīk. Te ir daudz interesantu aktivitāšu. Es arī iemācījos dažas jaunas spēles, kuras varētu izmantot dažādos svētkos. Patīk arī sporta taka, kurā var parādīt savu spēku!”

Anna: “Esmu sapratusi, ka nometne man iemāca būt ātrai. No rīta žigli nomazgāties, saģērbties un būt jau lejā. Arī nekavēt peldēšanos dīķī – jo vēlāk atnāksi, jo mazāk peldēsi!”

Anete: “Ar savu istabas biedreni aizgājām gulēt vēlāk, kaut arī skolotāji teica, ka jāiet gulēt.”

Miks:Man patīk spēlēt “Ugunsbumbu” un peldēt.Ugunsbumbu” spēlē šādi: ir viena bumba un 3-10 cilvēku. Spēlētājs, kurš pirmais no noteiktas vietas paņem bumbu, sāk spēli. Kopumā noteikumi ir tādi paši kā tautasbumbai. Katram ir 3 soļi un bumba jāmet projām.”

Seko  līdzi mūsu ikdienas piedzīvojumiem arī Instagram @junioriem!

Ja nepaspēji pieteikties uz pirmo nometni, nepārdzīvo! Dodies uz “Nometne 2019” un piesakies! Otra nometne norisināsies no 22. līdz 28. jūlijam dabas parkā “Laumas”.

Lielu PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem  SADALES TĪKLS par elektrodrošību, FIZMIX par aizraujošiem eksperimentiem, MILZU! par gardām un veselīgām pārslām, Brain Games par gudrām galda spēlēm!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS UN FOTO: IEVA CEDERE