Esam iekārtojušies savās istabās un ieguvuši jaunus draugus. Lielais piedzīvojums var turpināties! Uzzini, kādi talanti piemīt junioriem un kāds ciemiņš pie mums viesojās nometnes otrajā dienā!

Mošķu grāmatzīmes

Kā tev sokas ar grāmatu lasīšanu vasarā? Mūsu juniori arī vasarā cītīgi lasa grāmatas, tāpēc nometnes otrajā dienā izveidojām Mošķu grāmatzīmes”. Nometnes dalībnieki bija ļoti radoši un izveidoja gan sikspārņus, gan saldējumu, gan pūces un pat pokemonu Pikaču. Varam pačukstēt, ka ik pa laikam vari piedalīties žurnāla Ilustrētā Junioriem” konkursos un laimēt kādu interesantu grāmatu😜 Taču, ja vēlies palasīt ko aizraujošu, bet nezini ko, ielūkojies mūsu sagatavotajā grāmatu apskatā!

“Pīka, pīka, pikaču!”

Lielākie bērni iedvesmojās no Pikaču grāmatzīmēm un izlēma paši salocīt savu origami pokemonu. Izrādās, ka tas pat bija pavisam vienkārši! Protams, ka pēc tam tika rīkota Pikaču fotosesija!

Vāku mākslinieki

Žurnālista darbs ir ne tikai aizraujošs, bet arī atbildīgs. Ciemos uz nometni atbrauca “Ilustrētā Junioriem” Līva un Agnese, lai stāstītu par žurnāla tapšanas procesu. Mūsu lasītāji ir ļoti gudri, un aktīvi atbildēja uz visiem jautājumiem. Tika veidoti arī savu žurnālu vāki. Daži savos žurnāla vākos iekļāva arī mūsu atbalstītājus MILZU! .  Viņi uzsvēra, ka atbalstītāji ir ļoti svarīgi! Aplūko, kādi žurnāla vāki mums sanāca!

Vai tu spētu nosaukt visas žurnāla “Ilustrētā Junioriem” tēmas? Atkārtojot žurnāla tēmas, juniori izveidoja katrai tēmai savu karogu.

Maināmies godīgi

Pirms cilvēki izdomāja naudu, viņi savā starpā tirgojās, preces mainot. Saprast, kuras preces vērtība ir tikpat liela, cik tavas ,un to godīgi iemainīt, nebija nemaz tik viegli. Nometnē mēs izmantojām šo seno tirgošanās metodi un piedalījāmies ‘’Maiņas tirdziņā”. Katram bija kaut kas interesants, ko piedāvāt. Daži mainīja pašu darinātas gleznas, citi kastītes, kāda meitene lietas iemainīja pret skaistiem hennas tetovējumiem. Ja turpināsi mums sekot līdzi, uzzināsi, cik skaisti darbi viņai sanāca!

Junioru dienasgrāmata

Kāds ir jūsu slēptais talants? Lieliski, ja talants un hobijs iet roku rokā! Šodien “Junioru dienagrāmatā” piedāvājam ielūkoties Patrika veidotajā video. Puisim patīk filmēt un vēlāk izveidot nelielas filmiņas 😊 Noskaties filmiņu par to, kā tapa puiša radošais darbs maiņas tirdziņam!

Lielu PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem  LATVIJAS DZELZCEĻŠ par drošību, MILZU! par gardām un veselīgām pārslām, Brain Games par gudrām galda spēlēm, SKRĪVERU SALDUMI par gardiem saldumiem!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS UN FOTO: IEVA CEDERE