Vai tu spēj iedomāties, ka nometne jau pusē? Laiks skrien pārāk ātri, kad pavadi labi laiku. Trešā un ceturtā diena nometnē bija ļoti darbīgas, mācījāmies daudz jauna, kā arī daudz smējāmies. Ielūkojies, kā mums gāja šajās dienās!

Dzirdi! Redzi! Dzīvo!

Trešajā dienā ar pamācošu stāstījumu par drošību dzelzceļa tuvumā, pie mums ciemojās Latvijas Dzelzceļš.  Sliežu tuvumā ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo vilciens pa sliedēm brauc ar lielu ātrumu un tam nav tik viegli apstāties. Izrādās, ka pasažieru vilcieni var attīstīt ātrumu līdz pat 120km/h, taču kravas vilcieni 90km/h. Mašīnām apstāties ir vieglāk, taču vilcieniem tas tā nemaz nav. Lai pilnībā apstātos, pasažieru vilcienam nepieciešams puskilometrs, taču kravas vilcienam pat trīs reizes vairāk.

Piemiņa draudzībai

Nometnē mēs iegūstam ne tikai pozitīvas emocijas un atmiņas, bet arī jaunus draugus. Labākais veids, kā saglabāt atmiņas par kopīgajiem mirkļiem nometnē, pavisam noteikti ir draudzības aproces.

“Pasauli izglābs miegs!”

Trešajā dienā juniori iejutās piedzīvojumu meklētāju ādā un izveidoja nelielas teātra izrādes. Iedomājies, ja tu amazones džungļos pie mežonīgas upes satiktu Džastinu Bīberu! Neticami? Savā ludziņā juniori iejutās šādā situācijā. Tu noteikti esi redzējis multfilmu par slinko kaķi Gārfildu. Arī par viņu tika izveidota ludziņa. Kaķis savas dienas pavada ēdot savu mīļāko ēdienu lazanju un guļot. Juniori izdomāja, ka šī kaķa pazaudētais dārgums, kas izglābs pasauli būs miegs. Nevar nepiekrist!

Vēlies iemācīties, kā pagatavot Gārfilda lielāko gardumu lazanju? Ielūkojies žurnāla speciālizlaidumā “Pats sev šefpavārs” !

Noslēpumainā svece

Trešajā dienā viesojāmies atpūtas parka “Laumas” bišu namiņā. Saulē koka namiņš ļoti sakarsa, un ienākot bija jūtama salda medus smarža. Juniori paši iemēģināja roku sveču liešanā. Bišu vaska sveces ir veselīgas un degot tās telpu piepilda ar medus smaržu. Izrādās, ka sveces taisa arī no sojas vaska, rapša un vaļa taukiem. Karstais vasks tika liets silikona figūriņās un gala rezultāts palika nolēpumā līdz vasks pilnībā sacietēja.

Dodamies pārgājienā

Ceturtajā dienā devāmies nelielā pārgājienā pa parka teritoriju. Ceļā satikām vairākas koka dzīvnieku figūriņas, centāmies iztaisnot koku un mācījāmies angļu valodu. Atdarinājām arī lielo lāci. Cik labi junioriem sanāca?

Rādi savu talantu!

Nometnes neatņemama tradīcija ir talantu šovs. Katrs sagatavoja nelielu priekšnesumu, kurā parādīja savu talantu. Puiši ir talantīgi sportisti, liela daļa ir mākslinieki un rādīja savus darbus, taču Kates talants ir balets. Meitene mums sniedz emocionālu priekšnesumu dziesmas “Divi enģeļi” pavadījumā 😍

Kādu triku ar bumbu proti tu?

Vai esi kādreiz mēģinājis izveidot slīdošo trasi? Ieskaties, kādu trasi izveidojām nometnē😜

Hip-hip urrā!

Kas gan var būt labāks par dzimšanas dienas svinībām kopā ar nometnes draugiem! Sagadījās, ka diviem junioriem vienā dienā bija dzimšanas diena. Vēlreiz mīļi sveicam Zuzannu un Elīnu!

Junioru dienasgrāmata

Šoreiz “Junioru dienasgrāmatā” piedāvājam trešās un ceturtās dienas spilgtāko mirkļu foto! Turpini sekot līdzi, un pavisam drīz uzzināsi pie kāda slepena projekta strādā divi mūsu juniori😎

Lielu PALDIES sakām mūsu atbalstītājiem  LATVIJAS DZELZCEĻŠ par drošību, MILZU! par gardām un veselīgām pārslām, Brain Games par gudrām galda spēlēm, SKRĪVERU SALDUMI par gardiem saldumiem!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS UN FOTO: IEVA CEDERE