Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem un laiks pieteikties īpašajai “Ilustrētā Junioriem” eglītei! Pasteidzies! Vietu skaits ir ierobežots!

Notici brīnumiem, vērojot neticamus eksperimentus, satiec Ziemassvētku vecīti un dod roku, lai kopā lektu rotaļās! Gada sirsnīgākais un gaidītākais pasākums – „Ilustrētā Junioriem” Ziemassvētku eglīte jau pavisam drīz!

Eglītē tevi sagaida jautrs rūķu orķestris, skanīgu svētku dziesmiņu dziedāšana un Ziemassvētku vecītis, kas aicinās tevi kopā darboties un būs sarūpējis kaudzi pārsteigumu.

Taču visus mazos apmeklētājus sagaida arī īstens izaicinājums. Ļausim vaļu fantāzijai un uz mirkli iedomāsimies, ka esam nokļuvuši īpašā misijā – visi eglītes dalībnieki it kā tiks ieslēgti un kopīgiem spēkiem būs jācenšas no situācijas izkļūt, lai nenokavētu svētku svinēšanu. Aizdomās par paveikto nedarbu krīt uz skaudīgo rūķi Kniebdeguni. Vai kopīgi izdosies viņu uzveikt? Lai to izdarītu, priekšā mīklu minēšana un paslēptu zīmju meklēšana mājā. Vai paspēsim laikus?

Aizraujoša izlaušanās spēle un interaktīvs Ziemassvētku uzvedums vienā notikumā. Kad viss veiksmīgi atrisinājies, Ziemassvētku vecītis visiem piešķirs skaistas un čakli nopelnītas dāvaniņas.

Tiekamies 18. decembrī plkst. 18:00 Jūrmalā, Semarah Hotel Lielupe (Bulduru prospekts 64/68).

Dalības maksa: 25* eur
*“Ilustrētā Junioriem” 2020.gada abonentiem 20 eur.

Pasteidzies, dalībnieku skaits ierobežots!

Piesakies, aizpildot anketu:

Paldies par pieteikumu! Tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums, lai noformētu dalību “Ilustrētā Junioriem” eglītē.