Šogad žurnāls “Ilustrētā Junioriem” rīkoja pavisam īpašu dienas nometni. Tajā apguvām daudz jauna, pasportojām, darbojāmies radoši un ne pa jokam izklaidējāmies. Lasi, kā mums gāja!

Ko tik mēs neapguvām darbojoties Zinību klasē un radošajās darbnīcās! Piemēram, mācījāmies veidot enerģijas batoniņus. Un, lai būtu jautrāk – to darījām aizsietām acīm 🙂 Lai tas būtu iespējams, talkā nāca uzticīgs pārinieks. Viņš visu redzēja, taču nedrīkstēja nekam pieskarties – vien stāstīt, kur kas atrodas un palīdzēt ar padomu, kā rīkoties.

Par gardiem un veselīgiem našķiem parūpējās “Krippu” – lai enerģijas netrūktu! Arī “Eat real” nāca talkā, lai brīvā brīdī varam panašķoties ar veselīgajiem gardumiem! Tāpat “Milzu” pārslas gāja mums pie sirds!

Paviesojāmies arī muzejā Cepures pasaule. Te ne tikai iepazinām interesantas cepures un to vēsturi, bet arī pagatavojām interesantas maskas, ko līmējām pie knaģiem.

Kad laiks izkustēties, talkā nāca sporta kluba “Andrejsala Strength and Conditioning” zinošo treneru komanda. Iemācījāmies daudz jaunu prasmju, izskrējāmies, veicām dažādus uzdevumus un mācījāmies sadarboties viens ar otru. Noteikti te atgriezīsimies arī pēc nometnes!

Mūsu allaž smaidīgās audzinātājas – Jogita un Laura.

Nometnes tēma – Kosmoss un viss, kas tajā sastopams. Izpētījām Visuma plašumus no A- Z, talkā ņēmām “Ilustrētā Junioriem” žurnālus.

Ieskaties mūcu radošajās darbnīcās un mācībās! Apguvām arī daudz jauna par Ķīnu un tās kultūru!

turklāt, kad pauzīte bija parkā, izkustējāmies arī tur! Šoreiz uzdevums – atdarināt audzinātāju sagatavoto fotoattēlu iemūžinātos mirkļus.

Mums gāja super! Jauni draugi, zināšanas un pieredze, ko neaizmirst mūžam! Ja arī Tu vēlies doties galvu reibinošā piedzīvojumā, piesakies mūsu diennakts nometnē, kas sākas jau pēc pāris dienām!