Kosmosa raķete, kura mūs ved piedzīvojumos ir pacēlusies un “Ilustrētā Junioriem” nometne 2020 ir sākusies! Lasi un uzzini, kā mums gāja!

Hip-hip-urra! Juniori ir nolaidušies dabas parka “Laumas” teritorijā un gatavi sākt savu vasaras lielāko piedzīvojumu! Pirmā diena pagāja iepazīstot vienam otru, baudot jauko laiku sportojot un piedaloties tradicionālajā maiņas tirdziņā.

Draugi un “kartupeļi”

Nav noslēpums, ka tieši nometne ir tā vieta, kur iepazīt jaunus draugus un iespējams satikt jau pērn iepazītos. Tieši nometnes pirmie mirkļi ir kā radīti, lai iepazītu savu nometne draudziņu ar ko piedalīties piedzīvojumā!

Nometnes dalībnieki bija patiesi radoši un brīvos brīžus izvēlējās pavadīt svaigā gaisā spēlējot dažādas spēles. Kāda ir tava mīļāka spēle, ko spēlēt svaigā gaisā? Junioriem tie bija vecie labie “kartupeļi”. Dalībnieki sastājas aplī un līdzīgi, kā volejbolā bumbu padod viens otram. Kurš bumbu neatsit dodas aplī un notupjas. Dalībnieki atrodas aplī tik ilgi līdz kāds noķer bumbu.

Mazākie izvēlējās spēlēs spēli ar lecamauklu. Viens griež lecamauklu un pārējie lec, neļaujot lecamauklai pieskarties kājām.

Sporta takas izaicinājums

Turpinot pavadīt laiku aktīvi, juniori devās dabas parka “Laumas” sporta takā. Jautrība un komandas gars pavadīja juniorus ceļā. Lielākie juniori roku rokā palīdzēja mazākajiem pārvarēt šķēršļus!

“Un ko maini tu?”

Neatņemama nometnes tradīcija ir maiņas tirdziņš. Katru gadu nometnes dalībnieki pārsteidz ar unikāliem un radošiem darbiņiem. Šogad maiņas tirdziņā bija gan noslēpumu lādes, “Ilustrētā Junioriem” mošķīši, noslēpumainas saldumu konfektes un pat pašgatavotas rotas.

Turpini sekot līdzi mūsu piedzīvojumiem, jo viss tikai ir sācies!

Ielukojies arī Instagram @junioriem!

Sakām lielu PALDIES mūs draugiem – Danone par jogurtiem, Pūre par veselīgajām sulām, MILZU! par gardajām pārslām un Skrīveru saldumiem par dāvanām!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS UN FOTO: IEVA CEDERE