Nometnes otrā diena bija lietus ieskauta, taču tas netraucēja pavadīt patiesi produktīvu un interesantu dienu. Ielūkojies, kā mums gāja!

Kļūstam par planētām

Katru gadu “Ilustrētā Junioriem” nometnē juniori apgūst angļu valodu. Šogad nometnes tēma ir kosmoss, tāpēc arī angļu valodas stundās bērni apgūst ne tikai valodu, bet arī uzzina vairāk par kosmosu. Otrajā dienā bērni iemācījās planētu nosaukumus angļu valodā, kā arī uzzināja interesantu faktu par Venēru. Vai tu zināji, ka Venēra citā virzienā, kā pārējās planētas?

Varam iemācīt arī jums interesantu pantiņu, kas palīdzēs atcerēties Saules sistēmas planētu nosaukumu pirmos burtus!

My Very Energetic Mom Just Showed Us Nine Planets

Veidojam savu žurnālu

Otrā diena bija īpaša arī ar to, ka pie mums ciemojās “Ilustrētā Junioriem” redaktore un stāstīja par to kā top žurnāls – no idejas līdz lasītāju rokām. Žurnāla veidotājas dalījās ar saviem piedzīvojumiem interviju laikā, iepazīstināja juniorus tuvāk ar žurnālista darbu un mainīgo ikdienu.

Nometnes dalībniekiem bija patiesi daudz jautājumu un komentāru. Daži pat pārbaudīja junioru Līvas un Agneses apķērību, uzdodot āķīgus jautājumus😁

Tāpat visiem bija iespēja pašiem izveidot žurnālu. Tapa “Ilustrētā Junioriem” helovīnu izlaidums, kā arī žurnāli veltīti krāsām, modei un mūzikai. Tu vēlētos kādu no tiem lasīt?

Pinķerīgais triatlons

Lietainas dienas pavisam noteikti nav šķērslis sportiskām aktivitātēm. Nometnes foršās skolotājas Jogita un Laura sagatavoja junioriem “Pinķerīgo triatlonu”. Stafešu laikā bija jābūt gan apķērīgiem, gan veikliem un ātriem. Vai tu varētu izpildīt uzdevumus?

Darbs komandās ir lieliska iespēja tuvāk iepazīties, tāpēc otrajā dienā junioriem bija jāveido savas ciltis, jāizdomā deja, sauklis un jārada talismans. Tas izvērtās patiesi smieklīgi😁

INTERESANTI: Diena tiek noslēgta pie ugunskura ar vakara pasaku un spilgtākajām atmiņām par aizvadīto dienu. Redz, kādu bildi Laurai izdevās uzņemt pie ugunskura😲

Seko  līdzi mūsu ikdienas piedzīvojumiem arī Instagram @junioriem!

Sakām lielu PALDIES mūs draugiem – Danone par jogurtiem, Pūre par veselīgajām sulām, MILZU! par gardajām pārslām un Skrīveru saldumiem par dāvanām!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS: IEVA CEDERE

FOTO: IEVA CEDERE UN LAURA LIEPIŅA