Nometnes trešā diena pagāja ļoti radošā gaisotnē, zīmējām, smējāmies un uzņēmām daudz patiesi interesantu fotogrāfiju. Lasi un uzzini vairāk!

Nometnes rīts iesākās ar sauli un kārtīgu rīta rosmi, kura palīdzēja ikvienam pamosties. Rītu vēl labāku padarīja gardās pankūkas brokastīs… Pēc tik pozitīva rīta bija skaidrs, ka diena izdosies!

Jaunie kreklu dizaineri

Spēles un angļu valoda nometnē mijās ar radošajām nodarbībām. Katru dienu juniori rada arī ko jaunu un interesantu. Trešajā dienā dalībnieki iejutās T-kreklu dizaineru ādā, radot savus unikālos dizainus. Kā katra liela projekta sākumā arī šoreiz sākām ar dizaina izveidi un skicēm. Tikai vēlāk skices tika pārnestas uz krekliem.

Turpini sekot līdzi jaunumiem un uzzini, kādi bija gala rezultāti😋

Atdarinām neatdarināmo?

Atrast visdīvainākās bildes un tās atdarināt? Nav problēmu! Pavisam noteikti viena no dienas interesantākajām aktivitātēm bija “Selfijspēle”. Junioriem tika uzdots atdarināt gan slavenākās filmu ainas, gan vienkārši interesantas un smieklīgas fotogrāfijas.

Vai vari atpazīt, kuru filmu mirkļi atdarināti?

Katru dienu junioriem ir iespēja baudīt gardās Pūre sulas, par ko visi dikti priecīgi!

Turpinot nometnes tradīcijas, arī šogad nometnes dalībnieki dalās ar saviem iespaidiem! Lasi “Junioru dienasgrāmatas”!

Emīlija Katrīne “Man vislabāk patīk mana iesauka – Meža ragana. Atradu sev koku ar ko biedēt cilvēkus un CITPLANĒTIEŠUS! Rīta rosmes ir tieši tas, kas nepieciešams, lai veiksmīgi iesāktu dienu.”

Evija“Man nometnē vislabāk patika “Selfiju spēle”. Man ļoti patīk, ka mēs mācāmies daudz jauna par kosmosu.”

Zane“Man patika maiņas tirdziņš. Man patīk, kā mana draudzene spēlē flautu. Vakar tiku iesvētīta par raganu un tagad varu taisīt dīvainas zupas (meitenes ir lielas Harija Potera un maģijas fanes).”

Rēzija“Ļoti patika krāsot T-kreklus un doties pēc saldējuma. Šorīt mums bija iespēja vērtēt istabiņas, tas bija ļoti interesanti.”

Sakām lielu PALDIES mūs draugiem – Danone par jogurtiem, Pūre par veselīgajām sulām, MILZU! par gardajām pārslām un Skrīveru saldumiem par dāvanām!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS: IEVA CEDERE

FOTO: Nometnes dalībnieki