Nometne pagāja ļoti ātri un juniori nu jau devušies mājās. Taču tev joprojām ir iespēja ielūkoties, kā mums gāja noslēdzošajās dienās!

Ūdens stafetes

Kamēr vasara ir pilnā sparā tā ir kārtīgi jābauda! Lieliska vieta kur to darīt ir piedalīties ūdens stafetēs! Arī junioru nometnē foršie nometnes skolotāji bērniem bija sarūpējuši interesantas stafetes tieši ar ūdeni. Nodot ar ūdeni pilnu bļodu tā, lai ūdens neizlīst? Izklausās vienkārši, taču patiesībās tas bija vesels izaicinājums! Kurš pirmais aplies pretinieku komandu ar ūdeni, kurš ar švammi piepildīs bļodu un daudz kas cits. Tādi uzdevumi bija sagatavoti junioriem!

Arī nometnes skolotāja Laura iesaistījās ūdens izaicinājumos!

Katram sava svece

Sveces no bišu vaska ne tikai skaisti smaržo, bet spēs arī sasildīt rudens vēsajos vakaros. Turklāt tā var būt lieliska atmiņa par nometnē pavadīto laiku! Izrādās, ka tieši jaunieši sveces izvēlās pēc smaržas.  Katram dalībniekam bija iespēja izliet savu sveci. Interesanti, ka sākumā neviens nenojauta, kāda svece iznāks, līdz ar to beigu beigās tas bija liels pārsteigums ikvienam!

Talanti

Nav noslēpums, ka “Ilustrētā Junioriem” lasītāji ir patiesi talantīgi. Talantu šovā tika atrādīti tādi talanti, kā flautas spēle, gleznošana, loku šaušana un daudzi citi!

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir GettyImages-828095686c-1-rotated.jpg

Arī skolotājiem ir savi talanti, viens no tiem ir saksofona spēle😲

Tiekamies nākamgad!

Nometnes noslēgums pienāca negaidīti ātri. Pēdējā diena tika pavadīta krāmējot čemodānus mājupceļam un atvadoties no jauniegūtajiem draugiem. Nometnes tradīcijas turpinot, katram bija iespēja uzrakstīt laba novēlējumus saviem nometnes biedriem un skolotājiem. Lai pasākumu padarītu interesantāku, nometnes vadītāji izdomāja, ka novēlējumi jāraksta, lapu uzliekot otram uz muguras 😁

Juniori dikti priecīgi par draugu, Skrīveru saldumi un MILZU! sagatavotajām dāvanām!

Turpini būt “Ilutrētā Junioriem” draugs un tiekamies jau nākamgad!

Sakām lielu PALDIES mūs draugiem – Danone par jogurtiem, Pūre par veselīgajām sulām, MILZU! par gardajām pārslām un Skrīveru saldumiem par dāvanām!

PALDIES par jauko uzņemšanu dabas parka “Laumas” kolektīvam!

TEKSTS: IEVA CEDERE

FOTO: IEVA CEDERE UN LAURA LIEPIŅA