Vērojot hokeja spēli TV ekrānā, var redzēt, ka uz ledus ir ne tikai līnijas, kas nepieciešamas spēlei, bet arī dažādi zīmējumi. Kā tos veido?

Arēnā uz ledus redzamas divu veidu reklāmas: pastāvīgās, kas iesaldētas ledū, un projekcijas, ko rada speciāli projektori. Iesaldētās reklāmas veido, jau sākot ledus gatavošanu. Lai iegūtu krāsainu ledu, var nokrāsot betonu un tad virs tā “audzēt” ledu. Bet var arī krāsot pašu ledu. “Arēnā Rīga” izmanto otro variantu.
Ledus krāsošana notiek šādi: uz betona apmēram 5 mm biezumā tiek “uzaudzēts” parastais ledus. Tad, izmantojot speciālu balto krāsu un īpašu smidzinātāju, tiek nokrāsots viss laukums. Virs krāsas sasaldē vēl apmēram 3 mm ledus, tad zīmē līnijas un krāso vārtsarga laukumu. Vēlāk “uzaudzē” vēl apmēram 1 mm ledus, un tad tiek krāsotas reklāmas, ko parasti izgatavo uz īpaša apdrukāta sieta, kas neuzsūc ūdeni. No sieta liekais ūdens nonāk uz ledus un palīdz iesaldēt šo reklāmu. Virs reklāmām “uzaudzē” ledu jau līdz nepieciešamajam biezumam. Spēļu laikā uz ledus tiek radītas arī gaismas projekcijas — “Dinamo” logo, uzraksti, bildes un reklāmas. To dara īpašs projektors, kas atrodas pie arēnas jumta.