Vai tu gaidi vasaru un piedzīvojumus? Mēs arī! Un kur gan notvert vēl neaizmirstamākus iespaidus kā “Ilustrētā Junioriem” vasaras nometnē? Nenokavē iespēju pieteikties – vietu skaits ir irobežots!

Pasaule ir ārkārtīgi skaista – tajā ir daudz brīnumainu un interesantu vietu.

Jau kopš sendienām cilvēks vienmēr ir centies izzināt visu nezināmo. Iepriekšējā gadā mēs devāmies iepazīt kosmosa plašumus, šogad izzināsim tik saistošo un noslēpumaino zemūdens pasauli. Kura ir pasaulē dziļākā vieta? Cik daudz no Zemes platības ir ūdens? Kādi ir zemūdens iemītnieki? Kas ceļo pa plašajiem ūdeņiem? Vai pirāti ir mīts vai tomēr patiesība? Kas ir Lielais Barjerrifs un kāpēc tas mirst? Jautājumu ir tik daudz! Šovasar meklēsim uz tiem visiem un vēl daudziem citiem atbildes kopā.  Ūdens un viss, kas ar to saistīts, – mūsu nometnes moto.

Pateicoties ūdenim, Visumā ir zināma tikai viena vieta, kur eksistē dzīvība – tā ir Zeme. ¾ no Zemes platības klāj ūdens – tas ir tik daudz! Pētīt un izzināt par to mēs dosimies uz vienu no skaistākajām Latvijas vietām – Kurzemi, kur Talsu novadā atrodas atpūtas parks “Laumas”. 

Pirmajā nometnes dienā iepazīsimies ar draugiem, kam arī interesē ūdens dzelmes un to noslēpumi, atraktīvajiem un jautrajiem nometnes pedagogiem, sapratīsim, cik labi mēs katrs spējam sazināties vienā no Zemes lielākajām valodām – angļu valodā, kā arī iepriecināsim citus un sevi ar pašgatavotajām dāvaniņām maiņas tirdziņā!

Nometnes laikā mēs uzzināsim par dažādām ūdens tilpnēm, papētīsim, kas dzīvo dzelmē, kā arī iejutīsimies pirātu ādā.

Gatavosim dažādu dzelmju iemītnieku tērpus modes skatei (jāpaņem līdzi kādi materiāli, auduma gabali utml., kas mājās varbūt vairs nav vajadzīgi, bet šādām jaukām modes parādēm varētu lieliski noderēt), piedalīsimies Neptūna ballītē. 

Piedalīsimies gan dažādās prāta spēlēs, gan dosimies nakts trasītē, lai pierādītu gan sev, gan citiem savu izturību un atjautību (paņem līdzi kabatas lukturīti, lai tumsā vieglāk orientēties). 

Un dzelmē noteikti nevar iztikt bez jūras zvaigznēm! Arī par tām ir tik daudz interesantu lietu, ko ir vērts uzzināt. Arī paši būsim lielas zvaigznes un visi piedalīsimies Zvaigžņu talantu parādē (jau mājās var padomāt, kādu savu talantu vēlies parādīt: muzicēšanu, dziedāšanu, dejošanu, deklamēšanu, kādus sporta trikus, zīmēšanu vai ko citu!)

Katru dienu mēs darbosimies gan radošajās nodarbībās, gan papildināsim zināšanas angļu valodā, gan, protams, sportosim.  Nometnes dalībniekus ik dienu sagaida radoši, aktīvi un izzinoši piedzīvojumi. Nometnes laikā būs iespēja arī iemācīties pateikt un uzrakstīt kaut ko ķīniešu valodā!

Papildini savu svešvalodu zināšanu krājumu, atraktīvi pavadi laiku kopā ar Ilustrētās Junioriem draugiem, atpūties un smelies iedvesmu!

Uz tikšanos!

Nometņu laiki: 04.07. – 10.07.2021. un 25.07. – 31.07.2021.
Dalības maksa:
 380,00 EUR

Ar Juniora Drauga karti: 310,00 EUR

Ja nometnei piesakās divi dalībnieki no ģimenes, tad otra dalībnieka cena: 365,00 EUR (ar drauga karti 295.00 EUR)
Nometnes laiks:
04.07.- 10.07.;   25.07.-31.07.
Vecums: 7-14 gadi
Norises vietaAtpūtas parks “Laumas”, Īves pagasts, Talsu novads

!!! Nometnes tiks organizētas ņemot vērā tā brīža epidemioloģisko situāciju valstī un ievērojot noteiktos Covid – 19 epidemioloģiskos drošības pasākumus.

*Vietu skaits ierobežots.