Ja, paliekot mājās, aptrūkstas, ko darīt, uzspēlē kādu no šīm spēlītēm. Tās ir ne tikai interesantas, bet arī šo to iemācīs. Jautri un noderīgi!

Mācies angļu valodu jautri!
Palīdzi pelei nočiept sieru no snauduļojošā kaķa degungala 🙂 Ik reiz, kad atminēsi burtu pareizi, tas izdosies. Spēlē te!

Palauzi galvu skaitļojot!
Tu vari izvēlēties, kādas darbības veikt ar šiem četriem skaitļiem. Arī skaitļu secību vari izvēlēties. Taču ir viens āķis – veicot darbības ar visiem piedāvātajiem skaitļiem, galu galā tev vienmēr rezultātā jāiegūst 24. Vai tu to spēj? Spēlē te!

Skrien, tupies, lec!
Skrien pa baļķiem, izvairoties no šķēršļiem, un uzlabo savu reakcijas laiku. Jo ātrāk šķērsli pamanīsi, jo laicīgāk no tā spēsi izvairīties. Ātra reakcija tev noderēs arī ikdienā, jo pratīsi ātrāk pamanīt apkārt notiekošo un attiecīgi rīkoties. Spēlē te!

Matemātiskais sportists
Ja tev vairāk pie sirds iet futbols, taču gribas palauzīt galvu, risinot dažādus matemātikas uzdevumus, noteikti izmēģini šo spēli. Vispirms tev jāatrisina dotais uzdevums, bet pēc tam varēsi ar bumbu mērķēt pa vārtiem un gādāt, lai tavs spēriens apmānītu vārtsargu. Spēlē te!

Pasaules picu piegāde
Mācies ģeogrāfiskās koordinātas un piegādā picu visā pasaulē. Interesanti, kā tev padosies piegādāt picu, piemēram, uz Spāniju un pēc tam paviesoties Kanādas ziemeļos? Spēlē te!

Uzlabo atmiņu
Trenē atmiņu, mēģinot atrast divus vienādus attēlus. Cik ātri tev izdodas atminēt visus? Spēlē te!

Ģeogrāfijas profiņiem
Uzlabo savas ģeogrāfijas zināšanas un mini, kurš karogs pieder katrai valstij. Spēlē te! Taču, ja labāk vēlies minēt valstu galvaspilsētas, izmēģini šo spēli!