Pandēmijas laiks mums visiem licis iemācīties ko jaunu. Darbus, ko līdz šim veicām klātienē, nu darām attālināti. Tomēr ir lietas, kuras attālināti darīt ir ļoti grūti. Piemēram, draudzēties!

Dusmīgi, jo ierobežoti

Dzīve, ko dzīvojam šobrīd, ir stipri citāda, kā agrāk. Nekad iepriekš neesam bijuši spiesti dzīvot savā mājā, nesatiekot ikdienā draugus, vien mammu un tēti, brāļus un māsas. Attālinātās mācības un aizliegumi apmeklēt interešu hobijus, ciemoties pie draugiem var radīt sajūtu, ka esi kā iesprostots. Tieši tāpēc gan bērni, gan pieaugušie šajā pandēmijas laikā kļūst nomākti un neapmierināti.  

Saskarsme ir svarīga

Cilvēki ir sabiedriskas būtnes un komunikācija ar citiem mums palīdz gūt jaunu pieredzi, attīstīties. Mums visiem šobrīd pietrūkst apskāvienu un tuvības. Spēlējot spēles, pastaigājoties kopā ar draugiem vai baudot piedzīvojumus, mēs piedzīvojam prieku. Ar draugiem mēs jūtamies droši, tāpēc tie prot mūs nomierināt, pārdzīvot vilšanās sajūtas un bēdas.

Vēlies lasīt visu rakstu un uzzināt noderīgus padomus, kā draudzēties attālināti? Iegādājies maija “Ilustrētā Junioriem” preses tirdzniecības vietās vai abonē te!