Arī trešā nometnes diena iesākās ar rīta rosmi Teacher Ray vadībā, kad, mūzikas ieskauti, bērni ļāvās dažādu valstu ritmiem un dančiem.            

Pēc brokastīm laiks pamācīties – angļu valoda. Nodarbības laikā Juniori iesaistījās diskusijās par pirātiem un leģendām, kuras apvij tos, un pasniedzēja Jogita piemin interesantu faktu par pirātiem un to auskariem – visiem pirātiem esot ausī auskars, lai nāves gadījumā jūrā, kad pirāts ir izskalots krastā, viņa auskars ir kā samaksa ķermeņa atradējam par pirāta apglabāšanu. Vai jūs to zinājāt? Mūsu Junioriem tas bija jauns fakts. Pēc aizraujošajām diskusijām Juniori paši izlocīja no papīra lapas katrs savu kuģīti. Vai nav foršas angļu valodas nodarbības? Junioriem patīk 🙂

Katru dienu Juniori veic labos darbiņus un par tiem saņem gardas balvas, kuras sarūpējuši mūsu draugi no Fazer ar garšīgajām šokolādēm Geisha

Pirms pusdienām laiks peldei. Lai gan ūdens bija vēsāks nekā iepriekšējās dienās, šoreiz ūdenī ielīda visi nometnes dalībnieki un visi pasniedzēji. 

Dienas vakara pusē laikapstākļu dēļ nācās pamainīt dienas plānus un Juniori kopā ar pasniedzēju Lauru veica dažādus atjautības un atmiņu trenējošus uzdevumus, bet pēc tam gatavojās modes skatei karaļa Neptūna pilī. Kā Jums patīk Junioru darinātie tērpi? 

Interesants fakts, ka katram tērpam par pamatu bija kāds stāsts vai ideja, piemēram, Olivers un Marks izdomāja, ka būs okeāns un nafta un iestudēja mazu etīdi par naftas un okeāna cīņu, toties meitenes iejutās koraļļu, princešu, haizivju un citu jūras iemītnieku ādā. 

Pēc vakariņām Juniori pildīja “Bingo” uzdevumu, kur ierobežotā laikā bija jāatrod visdažādākie objekti un lietas. Ar šo uzdevumu Juniori tika galā ļoti ātri. Juniorus neapturēja arī tas, ka dažu objektu vai lietu atrašana prasīja nedaudz padomāt vai būt radošiem! Malači!

            Vakars pie ugunskura bija ar mūziku, jo Emīlija spēlēja ģitāru, bet vakara filmas skatīšanās norisēja divās grupās, jo daļa kopā ar Teacher Ray devās skatīties futbola spēli, kamēr pārējie lielajā zālē skatījās filmu “Maska”. 

Junioru blogs:

“Man patika modes skate, bija liels  prieks saņemties un pirmo reizi nopeldēties. Dienu jautrāku padara Teacher Ray un Lauras joki. Man ļoti patika skatīties filmu “The Mask”, kā arī visu dienu bija garšīgi ēdieni,” R.P.K.

“Man patika doties peldēties un ēst gardos makaronus. Man patika taisīt papīra kuģīšus angļu valodas stundas beigās. Patika krāsot mandales. Forši ir tas, ka, kad ilgojos pēc mājām, varu pieiet pie Jogitas un Lauras, lai samīļotos,” Katrīna

“Man ļoti garšoja makaroni, bija jauki parunāt par to, kas citiem nometnes bērniem garšo. Vakarā skatījāmies futbolu un ēdām popkornu,” Ričards

“Man patika, ka varēja šļūkt pa plēvi peldes laikā,” Evelīna

“Man patika doties uz spēļu laukumu, kur atkal varēja pastaigāt ar ķekatām. Bija brīnišķīgi, ka Emīlija pie ikvakara ugunskura spēlēja ģitāru,” Rebeka N. 

“Man patika tērpu parāde un atmiņas spēles, kā arī patika peldēties,” Laima

“Man patika vakarā skatīties futbolu,” Ernests un Endijs

PALDIES mūsu draugiem Fazer un Pophouse par gardumiem! 🙂