SESTĀ DIENA – izbaudām pēdējo nometnes dienu kopā!

Pēc rīta rosmes un brokastīm Junioriem bija gards pikniks ar mūsu draugu Milzu!, Fazer, Pophause un Kārums sagādātajiem gardumiem. Pikniks izdevās godam.

Pēc jaukā piknika Juniori apgleznoja kreklus – citi izvēlējās uz krekliem gleznot dažādu jūras iemītnieku tēlus, citi paši izdomāja savus neparastos dizainus. Krekli Junioriem sanāca ļoti koši. 

Dienas turpinājumā angļu valoda, jo bez jaunas informācijas uzzināšanas nu ne kādi. Šīs dienas tēma bija ekoloģija, un Juniori kopā ar Teacher Ray diskutēja par šo tēmu un uzzina dažādus jaunus faktus par jūras iemītniekiem. Nodarbības beigās Juniori paši veidoja savas dārgumus kartes. Kad kartes bija gatavas, Juniori samainījās ar tām savā starpā, tad sākās dārgumu medības. 

Pēc angļu valodas stundas Juniori saposās doties peldēties, bet, tiekot līdz dīķim, strauji mainījās laikapstākļi un pelde izpalika,  Juniori kārtīgi salija. 

Pēcpusdienā, pirms sveču liešanas, Juniori pasportoja – daži devās spēlēt pionierbolu kopā ar Teacher Ray, citi kopā ar Lauru griezās deju ritmos. Pēc sporta Juniori devās liet vaska sveces. Katram sava vaska svece būs pārsteigums, jo sveču forma, kas sanāks sveču liešanas procesa beigās, pirms liešanas nebija zināma. 

Vakars noslēdzās uz skaļas nots. Juniori gāja nakts trasīti, kur komandās veica dažnedažādākos uzdevumus. Citi uzdevumi bija jāveic pāros, citi strādājot grupās un sadarbojoties. Pēdējais nakts trases uzdevums bija ar kliedzienu nopūst sveci. Kad visi nakts trases uzdevumi bija izpildīti, bija pēdējais vakara aplis, kura laikā Juniori dalījās ar saviem iespaidiem par dienu un par visu nometni kopumā. Šoreiz sveci bija nopelnījuši nopūst visi, līdz ar to Juniori viens otram piešķīra nopūst goda sveci un pateica labu vārdu, kāpēc pasniedz savu sveci tieši šim draugam. 

Junioru blogs:

“Man patika peldēt, iet Sporta taku un liet vaska sveces,” Marks

“Man patika doties peldēties pirms lietus un atgriezties uz viesu namu lietus laikā. Kreklu apgleznošana bija ļoti forša aktivitāte,” Emīlija

“Man patika piedalīties nakts trasītē. Man garšoja Gulaša zupa un saldais. Man ļoti patika iet peldēties un atsvaidzināties ūdenī, bet tad sākās lietus un bija ātri jāskrien mājās. Man patika kreklu apgleznošana,” Rēzija

“Man patika izbaudīt pēdējo nometnes nakti, kā arī patika piešķirt citiem sveci, kuri to bija nopelnījuši,” Keita

“Man patika angļu valodas stunda, sports, dejošana un peldēšanās. Man patika kreklu krāsošana un vaska sveču liešana,” Katrīna

“Man ļoti patika apgleznot kreklus un liet sveces. Nakts trasīte arī bija ļoti jauka,” Laima

SEPTĪTĀ DIENA – atvadas. 

Pēdējā nometnes diena ritēja gatavojoties mājup ceļam. Juniori veica dažādus atvadu uzdevumus, devās pēc savām izlietajām svecēm, lai uzzinātu, kas tad īsti katram ir sanācis. Kādam vaska svece bija Ziemassvētku motīvos, kādam saistīta ar bitēm, par kurām uzzinājām Bišu takā, bet citiem tika sveces dažādu dzīvnieku formā. 

Kad čemodāni un somas bija sakārtotas, Juniori saņēma balvas no “Skrīveru” saldumiem un svinīgi noslēdza nometni ar “Mežezers” gardo bērnu šampanieti. Paldies “Ilustrētā Junioriem” draugiem par pēdējās dienas balvām. Pēc nometnes svinīgās noslēgšanas, atlika vien mājupceļš. Juniori mājup devās ar labām un spožām atmiņām par kopā pavadītajām dienām! 

Tiekamies nākošajā vasarā! 

LIELU PALDIES sakām “Ilustrētā Junioriem” draugiem – MILZU! pārslām, Skrīveru saldumiem, Pophouse, Sportline, Mežezers, Fazer, Pūre, Kārums – par  jūsu atbalstu! 🙂

TEKSTS: Laura Liepiņa, FOTO: Laura Liepiņa un Jogita Liepiņa