Trešā nometnes diena iesākas ar rīta rosmi un peldi, bet brokastis šoreiz bija terasē, kur saimnieki Junioriem bija sacepuši pankūkas. 

Kamēr laiks vēl labs, Juniori dodas veikt sporta uzdevumus – gan izstaipās un izvingrojas, gan veic dažādus spēka uzdevumus, gan izskrien dažādas stafetes (citas uz ātrumu, citas uz precizitāti, bet citas ar ūdens baloniem). 

Kad pēc klusās stundas Juniori atpūtušies un spēka pilni, ir laiks angļu valodas nodarbībai, kurā tiek runāts par dažādiem ūdens iemītniekiem, pirātiem un ūdens piesārņojumu. Juniori paši sev veido ātros acu apsējus kā īstiem pirātiem, un ar vienu aizsietu aci pilda darba lapas, iejutušies pirātu ādā. Kā jau īsti pirāti, arī Juniori mācījās jūras alfabētu un pēc tam viens otram diktēja savus vārdiņus.

Pirms vakariņām Juniori iesaistījās Bingo spēlē, kur nācās sameklēt dažādus objektus un uztaisīt foršu foto ar tiem. Daži objekti bija viegli atrodami dabā, bet ar dažiem objektiem Junioriem nācās būt kreatīviem un izdomāt, kā lai atrod tos. 

Vakara noslēgumā Juniori iestudēja dejas ar dažādām kustībām, piemēram, medūza, cepam zivi, skaistais korallis, nāriņa un citas. 

Juniori ir lieli grāmatu lasītāji un ar savām izlasītajām grāmatām dalās arī ar pārējiem nometnes biedriem 🙂

Šovakar ugunskurs un svece Junioriem bija stilizēta, jo lietus dēļ netika iets uz mežu, bet tas netraucēja sastāties aplī pagalmā, izlasīt pasaku un izrunāt visu, kas dienas laikā Junioriem paticis. Pie sveces liela daļa Junioru minēja, ka, neskatoties uz lietu, kopumā diena esot izdevusies un notikumiem bagāta.

Junioru blogs:

“Man patika Bingo spēle. Man garšoja brokastu pankūkas. Man patika vingrot,” Ralfs

“Man patika sports ar Lauru un klusajā stundā patika lasīt grāmatu.  Man patika angļu valodas stunda un vakara filma,” Zane

“Man ļoti, ļoti patika brokastis, jo pankūkas bija garšīgas. Man patika strādāt komandā un ar komandu kopā skriet stafetes. Man patika Bingo spēle, kurā bija grūti atrast un izdomāt, kā nofotografēt dažus priekšmetus. Vislabāk man patika izdomāt deju kopā ar komandu, un, to darot, mums gāja ļoti jautri,” Laura B.

“Man patika izdomāt deju, un man prieks par draudzenēm, kuras pie ugunskura dabūja nopūst sveci. Man patika nedaudz pagulēt klusajā stundā. Man patika sagatavot stāstu un pastāstīt citiem par savu grāmatu,” Darija

Paldies “Ilustrētā Junioriem” draugiem sportline.lv par sporta inventāru! 🙂

TEKSTS: Laura Liepiņa, FOTO: Laura Liepiņa un Jogita Liepiņa