Lorēns Simonss  ir pasaulē jaunākais brīnumbērns, kuram 9 gadu vecumā izdevies pabeigt mācības universitātē. Noskaidro vairāk par ģeniālo puisēnu – kuras ir viņa mīļākās datorspēles un kā sauc viņa četrkājaino draugu!

Īpaši talantīgs zēns

Bērnībā Lorēnu galvenokārt audzināja vecvecāki. Jau pavisam agrā vecumā viņi bija pamanījuši, ka zēns ir ļoti talantīgs, taču vecāki to neuztvēra pārāk nopietni. „Jo visi vecvecāki uzskata, ka viņu mazbērni ir īpaši apdāvināti,” sprieda mamma un tētis.  Bet, izrādās, zēns tomēr bija neparasti gudrs. Viņa intelekta koeficients jeb IQ bija 145. Pat pieaugušajam šāds līmenis būtu ļoti labs sasniegums. Bet, ja runa ir par bērnu, – tas ir kaut kas patiešām īpašs!

Gudrāks par studentiem

Viņš uzsāka elektrotehnikas jeb elektriskās inženierijas studijas jau laikā, kad citi bērni mācās tikai sākumskolā. Augstskolas programmas direktors sacījis, ka neko tādu viņš savā dzīvē vēl nav pieredzējis. Viņš ir trīs reizes gudrāks nekā gudrākais mūsu universitātes students, saka skolotāji.

Kļūt par izgudrotāju

Vidusskolu zēns pabeidza gada laikā, bet bakalaura grādu ieguva 9 mēnešos. Parasti gan vidusskola, gan bakalaura grāds prasa 3 gadus (kopā sešus), taču Lorēnam abus izdevās pabeigt mazāk kā divu gadu laikā. Mācīšanos viņš uzver kā vienu kārtīgu spēlēšanos ar īstām mantām, tāpēc nekādas grūtības vai nepatiku tas viņam nesagādā. Nākotnē zēns gribētu kļūt par izgudrotāju un radīt mākslīgos orgānus. Tam ir savs iemesls. Viņa vecvecākiem ir sirds problēmas, kuras zēns gribētu atrisināt, lai atvieglotu viņu dzīvi.

Seko Instagram!

Ja vēlies ieskatīties Lorēna ikdienā, vari uzmeklēt viņu instagramā pēc lietotājvārda @laurent_simons. Te viņš publicē bildes no savas ikdienas un jau ir savācis vairāk nekā 63 tūkstošus sekotāju.

Faktiņi par brīnumbērnu

 • Tautība – beļģis. Studējis Nīderlandē.
 • Lorēnam nekad nav interesējušas parastās bērnu rotaļlietas.
 • Ģēnija sirds pieder vācu aitu sunim Džo. Pagājušā gada novembrī viņi svinēja suņuka pirmo dzimšanas dienu.
 • Lorēns neizskatās pēc maza profesora. Viņš ģērbjas tāpat kā viņa vienaudži, viņam patīk labi paēst, patrakot, peldēties baseinā, braukt ar kartingiem un darīt citas jautras lietas.
 • Liels automašīnas Tesla fans. Izgudrotājs Nikola Tesla ir zēna elks, kuram viņš grib līdzināties.
 • Matemātiskie vienādojumi Lorēnam nesagādā ne mazākās grūtības. Pat vissarežģītākos uzdevumus viņš risina ar lielu prieku un aizrautību.
 • Viņa garderobē ir ne mazums keponu jeb cepuru ar nadziņu.
 • Ātrums, jautrība un adrenalīns – šī ir mazā ģēnija mīļākā kombinācija.
 • Neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir intervijas televīzijās. Pie tām viņš jau pieradis.
 • Ceļojot pa dažādām pasaules valstīm, Lorēnam tīk garšīgi paēst.
 • Deviņgadīgā brīnumbērna mīļākās datorspēles ir “Fortnite” un “Minecraft“.

FOTO: EKRĀNŠĀVIŅI NO YOUTUBE.COM, INSTAGRAM.COM