Vai arī tev ir gadījies, ka reizēm nezini, ko darīt? Esam tev sagatavojuši dažas interesantas un izglītojošas lietotnes, ko lejuplādēt savā telefonā! Visas ir bezmaksas un pieejamas gan Android, gan IOS lietotājiem.

Twist hit!

Lieliska spēle, lai trenētu savu reakciju. Spēles galvenā doma ir palīdzēt saglabāt kokus. Tavs uzdevums – apaudzēt koku ar pilnu kristāla apli, kamēr savienojumu nepārtrauc tumšie laukumi. Ar katru līmeni izveidot pilnu apli paliek aizvien grūtāk, jo koks griežas ātrāk un melnie laukumi paliek vairāk.


Happy Color – Color by number

Ja esi krāsojamo grāmatu fans, tad tev noteikti patiks šī lietotne. Katram ciparam ir noteikta krāsa un atzīmēti laukumi. Daži zīmējumi ir ļoti viegli, bet citi grūtāki, jo tajos ir daudz smalku detaļu. Seko līdzi cipariem un krāsām līdz nonāksi pie gala rezultāta!


Art of glow

Ja esi radošs, tad lietotne “Art of Glow” ir radīta tev! Tā piedāvā pašam zīmēt košus, neona krāsu zīmējumus. Zīmējuma radīšanā vari izmantot dažādas ģeometriskas formas un krāsas. Attēlu pēc tam var saglabāt un lietot kā ekrāna bildi. Personalizēta ekrāna bilde… Forši, ne?


Logo Quiz

Sākumā var šķist nedaudz garlaicīgi – minēt logo. Taču patiesībā šī spēle ir ļoti interesanta, gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ekrānā parādās logo un tev ir doti burti, lai saliktu nosaukumu. Ar katru līmeni paliek aizvien grūtāk atminēt logo. Sauc palīgā vecākus, draugus, māsu vai brāli! Kopīgiem spēkiem jūs noteikti tiksiet tālu.


Kas Kas Ko?

Šī ir spēle, ko radījuši latvieši. Tās pamatā ir jautājumi ar atbilžu variantiem. Jautājumi ir sakārtoti pa vairākām nozarēm. Piemēram, sports, vēsture, mūzika, ģeogrāfija. Jautājumi nav pārāk viegli un, lai spētu atbildēt uz visiem, tev noteikti vajadzēs palīdzību. Tomēr nav jābaidās, jo ir arī vienkāršāki jautājumi uz kuriem arī tu pats zināsi atbildi. Šis ir labs veids, kā iemācīties ko jaunu par Latviju!


Star walk 2

Vēlies tuvāk iepazīt kosmosu un tevi aizrauj astronomija? Šī lietotne tev pavisam noteikti noderēs! Tu varēsi gan mācīties zvaigznājus, gan uzzināt, kur tie atrodas. Ievadot laiku un koordinātas tu varēsi noteikt, kur atrodas zvaigznes. Jā, pat gaišā dienas laikā! Lai gan pa dienu mēs zvaigznes neredzam, tas nenozīmē, ka arī no kosmosa tā ir pazudušas. Iemācies zvaigznājus un sagatavojies vasarai. Kas gan var būt labāks, par kopīgu zvaigžņu vērošanu siltā vasaras naktī!