Jau labu laiku arī uz lielajiem ekrāniem skatāma Marvel studijas 22. filma “Avengers: Engame”. Tā ir visu laiku gaidītā Marvel Studijas filma un Amerikā visas biļetes iepriekšpārdošanā tika izķertas vien nieka 6 stundu laikā. Filma ir veselas 3 stundas gara, taču īstus fanus nekas nebiedē! Uzzini aizraujošus faktus par Marvel!

  • Savulaik slavenais popmūzikas karalis Maikls Džeksons 90. gadu sākumā vēlējās iegādāties “Marvel Comics”. Iemesls bija pavisam interesants. Viņš vēlējās būs producents filmai par Zirnekļucilvēku un spēlēta tajā galveno lomu. Kurš gan negribētu!
  • Marvel ir radījuši varoni Trogs, kas ir varde. Šai vardei piemīt tādas pašas superspējas, kā viņa līdziniekam cilvēka izskatā – Toram. Izrādās, ka šis supervaronis darbojas grupā Dzīvnieku atbriebēji.
  • Marvel kosmosā eksistē arī tāds super varonis, ko sauc par Mr. Nemirstīgo. Viņa vienīgā superspēja ir nemirstība un viņu regulāri kāds cenšas nogalināt. Brrr..Biedējoši!
  • Ikvienam no mums Ziemassvētku vecītis asociējas tikai ar labu, taču Marvel kosmosā tā nepavisam nav. Izrādās, ka tur Ziemassvētku vecīti uzskata par pasaulē ietekmīgāko un ļaunāko mutantu. Skumji gan…
  •  Sākotnēji Marvel plānoja Halku padarīt pelēku, kad uz to iedarbojas Skārletas raganas spēks. Tomēr ideja ātri tika atmesta. Iedomājies lielo, spēcīgo Halku pelēcīgi skumjā krāsā… Mums prieks,ka Halks savu sulīgi zaļo toni nekad nemaina!
  • Dzelzs vīra tērps, ko filmā nēsā aktieris Roberts Daunijs Juniors ir ļoti smags. Tas veidots no kopā saliktām 450 detaļām un sver gandrīz 41 kilogramu. Ir jābūt  patiesi spēcīgam, lai vilktu šādu tērpu!

TEKSTS: IEVA CEDERE, ARHĪVA MATERIĀLI
FOTO: PUBLICITĀTES