Pienākusi jau otrā diena, juniori ir apraduši ar nometni, viens ar otru iepazinušies un, kas notiek tālāk? Protams, turpinās aktivitātes. Otro dienu nometnes dalībnieki iesāka ar rīta rosmi, kas ir svarīgi veselībai un, protams, labam garastāvoklim. Tam sekoja lekcija par mežu un to, ko tajā drīkst un nedrīkst darīt. Arī cūkmens netika aizmirsts. Atceries, nemēslo mežā un nepārvērtīsies par cūkmenu! Netika aizmirsta arī ekoloģija.

Kad aktivitātes aiz muguras un visi kauliņi izskustināti, tad laiks kam mierīgākam. Šoreiz juniori gleznoja ar akvareļkrāsām kokus visos četros gadalaikos. Vai nav skaisti? Katrs koncentrēja savu uzmanību tikai uz savu zīmējumu. Mācību vielas dažādībai mazie juniori apgūst arī angļu valodu, šodien tēma īpaši interesanta. Kā mēness un saule radīja cilvēkus, mežus un zemi.

Kad laiks lutina, tad nevar laist garām iespēju atkal pasportot ārā, šoreiz ko aizraujošāku – dvieļbols. Kad pretinieki uzvarēti, kurp mēs dodamies? Veldzēties jeb peldēties!

Taču ar to diena nebūt nav beigusies, tam sekoja stafetes un, protams, kas tiek uzvarētājiem? Balvas!

Vai ar šo diena ir beigusies? Nebūt ne! Šī diena bija arī īpaša ar to, ka vienam no junioram bija svētki! Mēs svinējām Sendija vārda dienu. Priekā, dzin dzin! Paldies arī mūsu atbalstītājiem par Mežezeriem, Fazer našķiem un kraukšķiem! Bija vairāk kā garšīgi!

NOMETNE TIEK ORGANIĒTA AR “MEŽA ATTĪSTĪBAS FONDS” ATBALSTU