Hei! Laiks skrien ātrāk kā gribētos un nemanot pienākusi jau trešā diena! Ko juniori darīja šodien? Kā jau ierasts, visi sāka rītu ar rosmi, lai parādītos mundrums un pietiktu spēka atlikušajai dienai! Tam sekoja, kas īpaši interesants. Pie bērniem atbrauca bitenieks, lai stāstītu visu par bitēm, medu un visu ap to. Bērni pildīja dažādus uzdevumus, atbildēja uz jautājumiem un beigās katrs tika pie mazas dāvaniņas – medus burciņas, ko aizvest mājās!

Kamēr lekcija vēl turpinās, pie bērniem klusi atbrauc vēl citi ciemiņi. Kas šoreiz? Neticēsiet – pati Ilustrētā Junioriem RE-DAK-CI-JA! Pirms redakcija sāk stāstīt par žurnālu, bērni jau sāk uzdot savus interesējošos jautajumus, visu par un ap žurnālu un tā tapšanu. Tiek izrunāts kā tas top, ar ko sāķ un līdz beidzot, cik tad cilvēku īsti strādā pie žurnāla tapšanas.

Kad bērni ieguvuši jaunas zināšanas, laiks atpūtai. Šoreiz bērni izvēlējušies pasauļoties batutuā. Nevarējām laist garām mirkli un saku – bērni pozējiet! Kas mums sanāca?

Ar to vēl diena nebūt nav beigusies, vakars tiek noslēgts ar dramaturģiju. Bērni sadalījās pa grupām un rīkoja izrādes. Par to, kā bērniem gāja, spriediet pēc bildēm!

Brīvajos brīžos neiztikt bez našķošanās. Bērni novērtē veselīgas lietas, teju katrs sev paņēma auzu pilngraudu maizītes, par to paldies – Fazer!

NOMETNE TIEK ORGANIĒTA AR “MEŽA ATTĪSTĪBAS FONDS” ATBALSTU