Nometne jau vairāk kā pusē un juniori izdzīvo vēl savus piedzīvojumos pirms sestdienas. Kā jau ierasts, dienu iesākam ar rīta rosmi! Cerams, ka bērni arī pēc nometnes turpinās šo jauko tradīciju. Kad tas ir izdarīts, laiks braukt, bet braukt kur? Uz zoo dārzu! Tur junioriem bija iespēja pabarot dzīvnieciņus un izbaudīt arī citas atrakcijas, ko parks piedāvāja.

Tieši tik labi gāja junioriem! Kā patika pašiem bērniem?
“Paldies par šodienas iespaidiem zoo dārzā! Paula ir stāvā sajūsmā par šodienu” Mums prieks censties, lai katram nometne sagādā tikai labākās atmiņas un iespaidus!
Pastaiga pa zoo paņem daudz spēkus, tāpēc pēc tās bērniem bija dienusiņas, lai arīdzan uzkrātu spēkus jaunām aktivitātēm. Kas sekoja tālāk? Spēles! Bērniem bija jāatdarina dažādi dzīvnieki. Jātaisa plakāti par dažādiem meža dzīvniekiem!

Tālāk sekoja labo darbu aplis ar svecīti, kur bērni ar nometnes vadītājām pārrunāja nometnes pirmo pusi un bērni stāstīja to, kas viņiem patika vislabāk. Bērni tika arī pie dāvaniņām! Parasti šajā aktivitātē skolotājas apbalvo izpalīdzīgākos audzekņus. Šoreiz tie bija – Sendijs un Dāvis. Viņiem tik atļauts nopūst labo darbu svecīti. Paldies puiši!

NOMETNE TIEK ORGANIĒTA AR “MEŽA ATTĪSTĪBAS FONDS” ATBALSTU