Atmodini sevī piedzīvojumu garu, aicini līdzi visu ģimeni un dodies atklāt neparastas un superīgas vietas tepat Latvijā!

Izej labirintu Sveikuļos
Izej milzīgu labirintu paša spēkiem, uzspēlē aktīvu vārdu spēli dabā, mācies orientēties un kopā ar visu ģimeni uzspēlē erudīcijas spēli “Pazīsti Latviju?”, lai uzzinātu, cik daudz zini par savu zemi.
KUR: Atpūtas kompleksā “Sveikuļi”, Tukumā pie Jumpravas ezera

Safari parks “More”
Pastaigājies pa parka takām un iepazīsti briežu dzīvesveidu visā to krāšņumā. Ja vēlies dzīvnieciņus apskatīt pavisam tuvu, sauc talkā gidu, kas tos prot pievilināt.
KUR: “Saulstaros”, Mores pagastā, Siguldas novadā

Iepazīsti mākslu…parkā
Ja vēlies pastaigāties svaigā gaisā un tomēr iepazīt arī cilvēku spēkiem veidotu mākslu, dodies uz Pedvāles mākslas parku un izstaigā visu 100 hektāru plašo teritoriju. Varēsi ne tikai priecāties par ainavu, bet arī sastapt māksliniekus, kas te radoši darbojas un veido savas brīvdabas izstādes.
KUR: Pedvālē, Sabilē

Uzcep maizi Aglonā
Dodies uz Maizes muzeju Aglonā un izzini maizes cepšanas mākslu. Izpēti rīkus, ko maizes cepšanā ik dienu izmantoja mūsu senči un šur tur izmanto vēl šodien. Uzzini, kas ir abrkasītis, ko dara ar dzirnavām un, galu galā, izcep arī pats savu īpašo maizīti.
KUR: Aglonā, Daugavpils ielā 7

Paviesojies Trušu karalistē
Mazie lēkātāji ir gana žiperīgi, lai apdzīvotu veselu trušu pilsētiņu! Te iepazīsi dažādu nokrāsu un lielumu trušus, turklāt – ne tikai! Bez trušiem karalistē mīt mandarīnpīles, āži un zosis. Dodies arī pastaigā pa baskāju taku, iepazīsti Ogres upi un dienas noslēgumā nobaudi gardas pankūkas.
KUR: “Druvās”, Lēdmanes pagastā, Lielvārdes novadā

Atklāj ezerus…pazemē
Vai zināji, ka arī alās atrodami ezeri? Ir! Un tieši pie mums Latvijā atrodas vienīgā tāda tipa smilšakmens ala Baltijā. Kopā ar gidu izpēti neparasto dabas brīnumu, nokāpjot vairāku metru dziļumā. Pastaigājies gar Braslas upi un pēc tam apēd uz ugunskura vārīto zupu.
KUR: Vējiņos, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā

PUBLICITĀTES FOTO