Kas par piedzīvojumu! Arī otrā šī gada nometne ir aiz muguras, pilna ar viskrāsainakajām emocijām, atmiņām, jauniem draugiem un labu garastāvokli piepildītas! Ko juniori darīja beidzamajā dienā?
Iesāka dienu ar angļu valodu, kur apguva visu par un ap mežiem. Sagaidīja biškopi un devās izzināt bišu pasauli. Vai zini, cik bitēm ir liela nozīme?

Kad uzzināts gana daudz par bitēm, tad laiks kam aktīvākam, – stafetēm! Tā kā diena lutināja ar labiem laikapstakļiem, tad piepildām balonus, spaiņus un sākam sacensības, galvenais jautājums – kurš paliks vissausākais? Kā jums liekas, kurš uzvarēja? Teju neviens, tā tik bija jautrība! Pēc tam juniori nopelnīja saldējumu, jo enerģija jāatgūst. Ierasti bērni dotos nakts trasē, bet šoreiz bērni izvēlējās dejas un vakara filmu. Tālāk sekoja uzdevums, kas ir modes skate ar tēmu – mežs. Bērniem viss izdevies īpašo radoši.

Tam sekoja klusā stunda un vakariņas jau klāt! Tās tika gatavotas uz ugunskura.

Nometnes laikā bērni varēja naškoties ar atbastītaju nodrošinātajiem našķiem un sulām, par to īpašs paldies Fazer, VeryBerry, Pūrei, Mežezeram un Skrīveru saldumiem!

Paldies atbalstītājiem!
NOMETNE TIEK ORGANIĒTA AR “MEŽA ATTĪSTĪBAS FONDS” ATBALSTU